Wyzwanie #9

 

W tym miesiącu wyzwanie jest zainspirowane …stanem naszego licznika odsłon blogu 😀 Widnieje na nim obecnie liczba powyżej 983 000 i marzy nam się aby do końca tego Wyzwania osiągnęła MILION odsłon 😀 I dlatego w tym Wyzwaniu na pracach umieszczamy milion – cyfrą lub słownie – zapraszamy do zapoznania się z zasadami poniżej.

 

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog (TUTAJ wgrywamy prace).  Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma bon na zakupy w sklepie scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

 

wyzwanie #9

{wskazówka: wytyczne wyzwania można zapisać na swoim komputerze żeby były pod ręką}

 

 

 

A tak nasze Wyzwanie #9 podjęły nasze Złote Rączki, i jak możecie zauważyć, pracowały na naszych nowych kolekcjach papierów do scrapbookingu “Mała Księżniczka” i “Mały Lord”:

 

 

ZR Monika

Wyzwanie #9 Monika

 

 

ZR Ania

Wyzwanie #9 Ania

 

 

ZR Agnieszka

 

Wyzwanie #9 - Agnieszka

 

 

 

 

ZR Magda

 

Wyzwanie #9 Magda

 

 

POWODZENIA!

serduszka promocyjne

Zdjęcie pracy na Wyzwanie #9 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Click here to enter”. Prosimy o wgranie tylko jednego zdjęcia dla każdej zgłaszanej pracy.

Dziękujemy :)

6 komentarzy na “Wyzwanie #9”

 1. 1

  […] jedną lub więcej prac według podanych wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog (TUTAJ wgrywamy prace).  Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby […]

 2. 2
  Ela says:

  kartke zrobiłam ale nie umiem je wprowadzić

 3. 3
  scrap.com.pl says:

  Elu,
  tutaj jest instrukcja jak wklejać zdjęcia: http://inspiracje.scrap.com.pl/wyzwania/instrukcja-wklejania-zdjec/

  jeśli nadal nie będziesz mogła sobie poradzić, to opublikuj kartkę w internecie i podaj nam link do niej tutaj w komentarzach.

 4. 4
  Ela says:

  dziękuję już jestem

 5. 5
  Aneta says:

  To wyzwanie sie udało 🙂 Milion przekroczony 🙂 Gratulacje

 6. 6
  Apprila says:

  Eh no coz ja tez nie potrafie poradzic sobie z wgraniem pracy na wyzwanie… w kazdym badz razie moja prace mozna obejrzec pod adresem: http://apprila.nazwa.pl/the-red-kitten.com/wp-content/uploads/2011/07/MG_2934_1_m.jpg (wiem, ze jest prosta, ale to dopiero moja druga kartka zrobiona wlasnorecznie w zyciu :] i moje zbiory materialow do scrapbookingu jeszcze nie sa zbyt rozlegle… niestety).

Napisz odpowiedź