Wyzwanie #9

Kto otrzyma dziś kupon na zakupy o wartości 100 zł w naszym sklepie z artykułami do scrapbookingu? W Wyzwaniu #8 aż zaroiło się od ręcznie robionych kwiatów na sielskich i romantycznych pracach 😀 Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszone prace, przeprowadziliśmy losowanie przy pomocy portalu Random.org i….

 

Kupon na zakupy o wartości 100 zł w sklepie scrap.com.pl otrzymuje

Wyzwanie#9

praca o numerze 36, której autorką jest

 

Planetka

 

 

 

GRATULUJEMY!

 

I zapraszamy ponownie do wspólnej zabawy! 🙂

 

 

 

 

Ogłaszamy Wyzwanie #9:

 

W tym miesiącu wyzwanie jest zainspirowane …stanem naszego licznika odsłon blogu 😀 Widnieje na nim obecnie liczba powyżej 983 000 i marzy nam się aby do końca tego Wyzwania osiągnęła MILION odsłon 😀 I dlatego w tym Wyzwaniu na pracach umieszczamy milion – cyfrą lub słownie – zapraszamy do zapoznania się z zasadami poniżej.

 

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog (TUTAJ wgrywamy prace).  Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma bon na zakupy w sklepie scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

 

 

 

wyzwanie #9

{wskazówka: wytyczne wyzwania można zapisać na swoim komputerze żeby były pod ręką}

 

 

 

A tak nasze Wyzwanie #9 podjęły nasze Złote Rączki, i jak możecie zauważyć, pracowały na naszych nowych kolekcjach papierów do scrapbookingu “Mała Księżniczka” i “Mały Lord”:

 

 

ZR Monika

Wyzwanie #9 Monika

 

 

ZR Ania

Wyzwanie #9 Ania

 

 

ZR Agnieszka

Wyzwanie #9 - Agnieszka

 

 

 

 

ZR Magda

Wyzwanie #9 Magda

 

 

POWODZENIA!

Jedna odpowiedź na “Wyzwanie #9”

  1. 1

    […] Wyzwanie #9 w Scrap.com.pl 🙂 a dlaczego milion? odpowiedź jest […]

Napisz odpowiedź