ZR Agnieszka

Agnieszka Posłuszny

koordynatorka DT

blog: http://latarnia.wordpress.com/

Uwielbiam uwieczniać na zdjęciach chwile spędzane wspólnie z rodziną.

Na co dzień tworzę ciepły i serdeczny dom, w którym również pracuję i spełniam swoje marzenia. Oprócz tego interesuję się historią i architekturą latarni morskich (stąd mój internetowy pseudonim – latarnia morska), uwielbiam robić zdjęcia i czytać książki. Od siedmiu lat uprawiam twórcze hobby – od decoupage i filcowania po scrapbooking i kolaż.

Scrapbooking stał się dla mnie sposobem na ciekawe łączenie zdjęć ze wspomnieniami; daje mi możliwość nieograniczonej twórczej zabawy, dzięki której mogę opowiadać różne historie i zachowywać wspomnienia.


 


ZR Ania Lewa Raczka

Ania Łoboź

blog: http://kolorowanka.wordpress.com/

Jestem mamą mini Janka na co dzień pracującą w dużej korporacji.

Tworzę kartki, odkąd pamiętam, z małą przerwą na studiach kiedy to się wstydziłam. W dzieciństwie robiłam laurki, a w liceum ogromniaste kartochy z brystolu formatu A1 z bibuły i kolorowego papieru ksero. W dorosłym życiu zaczęło się od tego, że chciałam dać prezent komuś kto “ma wszystko” i postanowiłam wykonać go sama. Na urodziny w marcu 2010 roku dostałam od brata “wyprawkę Lewej Rączki” i to był zalążek mojego twórczego kącika. Moja mama powiedziała wtedy “nie daj sobie wmówić, że jesteś lewa”. Od tamtej pory musiałam m.in. wyrzucić parę spodni i oddać sweter do krawca, bo cały czas przydarzają mi się różne twórcze katastrofy, które nie zawsze są odwracalne. Twórcze działanie jest dla mnie jednak warte poniesienia pewnych kosztów, a ja uwielbiam rozwiązywać problemy, które sama sobie stworzyłam.

Najbardziej lubię kolorować stemple i tworzyć wesołe osobisto-sytuacyjne kartki dla rodziny i znajomych. Nie mogę się doczekać kiedy Janek podrośnie i będziemy mogli razem kolorować.

.

 


 ZR Monika

Monika Kubicka-Kosiorek

blog: http://www.monikajacka.blogspot.com/

Na co dzień jestem pracującą mamą dwóch radosnych dziewczynek, w wychowaniu których pomaga mi mój niezastąpiony mąż. W wolnych chwilach czytam książki Kinga i słucham angielskiego na cd i dużo się uśmiecham.

Scrapbookingiem zajmuję się od czterech lat, ale każdego dnia odkrywam go na nowo. W oczekiwaniu na narodziny mojej córeczki Hani zrobiłam kilka albumów, a inspiracją do ich tworzenia były prace na blogach najbardziej znanych scraperek. Oprócz albumów polubiłam kartkowanie czyli “cardmaking”, robienie notesów i pudełek. Od ponad roku próbuję swoich sił w LO (skrapach) i upamiętniam piękne chwile z dzieciństwa moich pociech. Najbardziej lubię używać papierowych kwiatków, stempli, wstążeczek, ćwieków i wycinanek z dziurkaczy.

 


Złota Rączka Gosia

Małgorzata Grabowska-Fluder

blog: https://malflu.wordpress.com/

Na co dzień jestem prowincjonalną mamą uroczej dwójeczki, bałaganiarą, której bałagan przeszkadza i pedagogiem szkolnym. Mam skłonność do wyszukiwania sobie “koniecznych” prac ręcznych. Jeśli chodzi o scrapowanie – niczego nie odkładam na później…jest pomysł to trzeba go zrealizować…w innych dziedzinach życia ta zasada nie działa tak sprawnie.
Uwielbiam robić kartki, przerabiać rzeczy bardziej i mniej użyteczne nadając im nowy wygląd czy przeznaczenie i kocham przeszycia maszynowe. Ciągle się uczę, szukam inspiracji i rozwijam swoje pasje.

Już prawie trzy lata scrapbooking zajmuje w moim życiu bardzo ważne miejsce. Pozwala mi przekraczać granice własnych słabości, rozwija kreatywność i … działa terapeutycznie.
Moje życie jest dowodem na potęgę marzeń, które spełniają się w najmniej oczekiwanych momentach.

 

 

 

mieliśmy zaszczyt i przyjemność współpracować z:

ZR Magda

Magdalena Łuczak

ZR Ania

Anna Zaprzelska

  anna-maria-zlota-raczka

Anna-Maria Wolniak

 

 Mirabeel - avatar zima

Agnieszka Piskorz

 

Karola - avatar zima

Karola Witczak

Komentowanie jest wyłączone.