W kolebce scrapbookingu – USA, w pierwszą sobotę maja jest obchodzony Narodowy Dzień Scrapbookingu, a my przyłączamy się do tego święta składając Wam z tej okazji życzenia i zapraszając na Blog Candy!

Życzymy Wam aby dzięki świetnemu hobby jakim jest scrapbooking, Wasze życie było pełne radości i pięknych wspomnień, żebyście rozwijali swoją twórczą stronę i manualne zdolności, żebyście mogli się spotykać i nawiązywać przyjaźnie dzięki wspólnemu skrapowaniu! A sobie życzymy żeby współpraca na linii “my zaopatrujemy i inspirujemy, Wy tworzycie i dzielicie się swoją twórczością” przebiegała tak wspaniale jak dotąd i jeszcze lepiej!

National Scrapbooking Day w ScrapComPl

Cóż to byłoby za świętowanie bez prezentów 😉 Mamy dla Was pakę wspaniałości w stylu vintage od firmy Making Memories, a w niej: dwa alfabety, szykowne szpileczki, piękne ćwieki, notesy ozdobnie wyciętych papierów, zestawy rasowych znalezisk “Vintage Findings”, kwiatuszki, etykietki do journalingu i jeszcze sporo innych rzeczy – razem 14 opakowań różnych “przydasi” (pokazanych na zdjęciu) – wartość nagrody to 180 zł !

  

Aby wziąć udział w losowaniu zestawu należy wpisać się pod tym postem do jutra włącznie (zapisy zamkniemy o północy) zostawiając życzenia dla scrapującej społeczności z okazji Dnia Scrapbookingu 🙂

  

 

Dodatkowo, jeśli w tym tygodniu zrobiliście/zrobicie zakupy w naszym sklepie Scrap.com.pl, potroimy Waszą szansę w losowaniu 😀 (liczą się zakupy zrobione w dniach 1-6. maja 2012 włącznie). Wpisując komentarz użyjcie tego samego adresu e-mail, którego używacie w naszym sklepie, żebyśmy mogli Was zidentyfikować! I przypominamy, że wpisujecie tylko jeden komentarz na osobę 🙂

 

Zapraszamy więc do zabawy i świętowania!

 

 

serduszka

357 komentarzy na “National Scrapbooking Day i Blog Candy z jego okazji!”

 1. 351
  Victoria says:

  Duża konkurencja. Ale o nagrodę warto powalczyć 🙂

  Wszystkiego najlepszego dla wszystkich pasjonarzy scrapbookingu. Niech wena was nigdy nie opuszcza! Niech nie braknie materiałów!
  Wszystkiego naj-scrapbowego!

 2. 352
  Jolka says:

  Ja także się dopisuję. Jak najwięcej weny twórczej. Pozdrawiam całą ekipę scrap.com

 3. 353
  karolina says:

  ja również się dopisuje 🙂

 4. 354
  karolina says:

  Również się dopisuje:-) Życzę niewyczerpanych pokładów kreatywności i pasji 🙂

 5. 355
  Marta says:

  wszystkiego najlepszego dla wszystkich scrapowiczów którzy kochają ten styl życia i twórzcie coraz lepsze i piękniejsze dzieła, czerpcie inspiracje i zarażajcie ją innych:)

 6. 356
  Renata says:

  Ja też staję w TYM gigantycznym ogonku

 7. 357
  Agnieszka says:

  z okazji Dnia Scrapbookingu przesyłam życzenia,
  wielu inspiracji, pomysłów wszelkich spełniania,
  twórczych wszystkich dni i nocy,
  radości od rana do północy,
  dużo szczęścia i radości,
  przyjaźni i miłości,
  w coraz to liczniejszym,
  świecie weselszym, piękniejszym! 🙂
  sto lat 😀

Napisz odpowiedź