Złota Rączka Monika

Narodziny dziecka to bardzo radosne wydarzenie w każdej rodzinie. Z tej okazji przekazujemy rodzicom gratulacje, także w papierowej formie. Dzisiaj nasza Złota Rączka Monika inspiruje nas kompletem: folderkiem na płytę CD i kartką gratulacyjną, które wykonała z okazji narodzin maluszka.

 

Komplet_dla_maluszka

Do zrobienia kompletu Monika użyła papierów “Baby Steps” marki Simple Stories – mają ładne pastelowe kolory, są romantycznie podniszczone i występują na nich sympatyczne obrazki i napisy o tematyce dziecięcej. Na folderze na płytę Monika wykorzystała jeden z takich napisów: “Dzieci są podarunkiem z nieba”.

 

Komplet_dla_maluszka1

Kartka gratulacyjna ma sprytną formę – Monika połączyła kartkę sztalugową z kartką z kieszonką, w której można schować prezent. Jako “blokadę” w sztaludze nasza Złota Rączka wykorzystała małą rameczkę ornamentowo-roślinną, w środku której znalazł miejsce uroczy ptaszek wycięty z papieru. Kurs na kartkę-sztalugę (easel card)  można znaleźć w naszej Akademii Scrapbookingu – TUTAJ.

 

Komplet_dla_maluszka_det1 Komplet_dla_maluszka_det2

 

 

Do wykonania kompletu Monika wykorzystała produkty do scrapbookingu z naszego sklepu:

image image image image
  image image  

 

nowosci w sklepie

Za miesiąc rozpoczną się wielkie piłkarskie emocje za sprawą Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2012! Z myślą o Was i Waszych bliskich i dalszych Kibicach, przygotowaliśmy w sklepie specjalną kategorię “Piłka nożna” gdzie znajdziecie produkty do scrapbookingu o tematyce piłkarskiej, które wyszperaliśmy w przeróżnych firmach :D  Mamy nadzieję, że wykorzystacie je do skrapów, albumów, notatników kibica, folderów i wszelkich innych prac, które podpowie Wam wyobraźnia!

Pilka_Nozna

 

4 komentarze na “powitanie maluszka i nowości – piłka nożna :-)”

 1. 1
  Laila says:

  świetne są te piłkarskie dodatki!!!!
  ja już żałuję że w domu ani jednego kibica i chłopczyka:( same dziewczynki:)

 2. 2
  Asio says:

  Piłkarskie gadżety to strzał w 10!! Cieszę się, że się pojawiły 🙂

 3. 3
  kolorowanka says:

  inspiracja Moniki cudna, sama się obkupiłam w ten papier a potem nie do końca wiedziałam jak ugryźć temat
  notatnik kibica – czemu sama na to nie wpadłam?:D zakochałam się w tych piłkarskich gadżetach!

 4. 4
  monikajacka says:

  Piłkarskie są suuuuper . Świetny pomysł dla moich kibiców .

Napisz odpowiedź