Złota Rączka Ania

 

Nasza Złota Rączka Ania przedstawia dzisiaj tę śliczną ręcznie wykonaną kartkę wielkanocną, która z racji swojego niezwykłego, schodkowego kształtu, może być równocześnie wielkanocną dekoracją. W naszej Akademii Scrapbookingu znajdziecie również kurs krok po kroku, ze zdjęciami, jak samodzielnie zrobić taką kartkę.

kartka wielkanocna

 

Do ozdobienia środków kwiatów Ania użyła niesamowicie efektownych ćwieków – szklanych pereł Latarnia Morska. Dekoracyjny napis “Smacznego jajka!” został wykonany przy pomocy stempla w kształcie koła. W naszej ofercie znajdziecie więcej stempli z popularnymi napisami na kartki okolicznościowe.

 

kartka wielkanocna kartka wielkanocna

 

Nasza Złota Rączka ozdobiła także środek kartki – i tutaj również w użyciu był stempel, tym razem “Radosnych Świąt Wielkanocnych”.

 

kartka wielkanocna

 

Poniższe artykuły do scrapbookingu, wykorzystane przez naszą projektantkę w kartce wielkanocnej, znajdziecie w naszym sklepie Scrap.com.pl:

 

image image image image
image image image image

 

 

 

Akademia scrapcompl908

Kurs na kartkę wielkanocną znajdziecie w Akademii Scrap.com.pl, znajdują się tam także inne kursy na ręcznie robione kartki okolicznościowe – zapraszamy na wykłady! 🙂

 

kartka wielkanocna

4 komentarze na “nowy kurs na ręcznie robioną kartkę wielkanocną”

 1. 1
  Ewelina says:

  Piekna Kartka!

 2. 2
  Monia says:

  Ach, na Brises zawsze można liczyć, że wymyśli coś super ekstra 🙂

 3. 3
  Jola says:

  Fantastyczna kartka!
  Gratuluje pomysłu i wykonania.

 4. 4
  Asia says:

  koniecznie muszę spróbować. super kartka!
  i jeszcze sprawa bardziej techniczna: filmik o dziurkaczach MS został usunięty więc również przy kursie nie można go zobaczyć 🙂

Napisz odpowiedź