ZR Monika

Nasza Złota Rączka Monika podpowiada nam dzisiaj bardzo prosty sposób na wykonanie urodzinowych kartek. Monika jest ekspertką od wycinania przeróżnych elementów ze scrapbookingowych papierów – nie inaczej jest tym razem. W poniższym zestawie kartek wykorzystała wesołe postacie zwierzątek wycięte z arkusza elementów Cosmo Cricket z cudnej kolekcji “Togetherness”.

 

kartki1

 

Na jednym arkuszu znajduje się aż 18 elementów (dwustronnych!), które są “gotowcami” do wykorzystania na kartkach i w albumach typu scrapbook. Takie arkusze elementów do pocięcia ma w swojej ofercie większość producentów papierów do scrapbookingu.

 

kartki3

kartki2

 

Na kartkach nasza Złota Rączka umieściła również napisy “Dla Ciebie z okazji urodzin” – do ich wykonania użyła odpowiedniej pieczątki z naszej oferty i czerwonego tuszu pigmentowego, w kolorze pasującym do papierów na kartkach.

 

 

kartki6 kartki5

 

Własnoręcznie wykonaną kartkę warto odpowiednio “dopieścić” – na przykład ozdabiając również jej środek. Miejsce do wpisania życzeń urodzinowych zostało udekorowane w harmonizującym z resztą stylu.

 

kartki4

 

 

Do wykonania tego zestawu kartek Monika wykorzystała następujące produkty do scrapbookingu z naszego sklepu internetowego (z zestawu stempli Prima zostały wykorzystane samoprzylepne kryształki):

image

image

image

image

image image image

2 komentarze na “kartki z okazji urodzin”

  1. 1
    Karolina says:

    przepiękne, pełne radości kartki urodzinowe :)))

  2. 2
    mojeMonikowo says:

    bardzo ładne, energetyczne i czyste w formie- dokładnie to co lubię:)

Napisz odpowiedź