ZR Monika

 

Tak wyjątkowa okazja jak Chrzest dziecka motywuje do samodzielnego wykonania pięknej pamiątki tego wydarzenia. Nasza Złota Rączka Monika przygotowała dla Was dzisiaj bogatą kartkę z okazji Chrztu Świętego, zapakowaną dodatkowo w efektowne pudełko.

 

kartka1

 

Na kartce Monika umiejętnie połączyła stemplowane motywy, wiele powycinanych dziurkaczami elementów, a także papierowe kwiatuszki i ćwieki perły. Całość utrzymana jest w białej tonacji z niebieskimi elementami – kolorystyka dobrze odpowiada religijnemu charakterowi tego wydarzenia.

 

kartka2 kartka3

 

Tak piękna kartka zasługuje na wyjątkowe opakowanie. Z pewnością będzie zachowana jako pamiątka, więc to eleganckie pudełko pełni także rolę zabezpieczającą. Na wieczku Monika umieściła elegancki napis wykonany stemplem “Pamiątka Chrztu Świętego”.

 

kartka4

 

kartka5 kartka6

 

 

Monika użyła następujących produktów i narzędzi do scrapbookingu dostępnych w naszym sklepie i na zamówienie na Liście Społecznej:

  

image image image

image 822279620020 image

 

 

PS Blogowy Szpieg serdecznie przeprasza wszystkich szpiegowanych za opóźnienie przyznania Nagrody Szpiegowskiej za luty 2011! Wkrótce to nadrobi!

4 komentarze na “elegancka kartka–Pamiątka Chrztu Świętego”

 1. 1
  Monika says:

  niezwykle piękna!

 2. 2
  Ela says:

  PIĘKNA!!!

 3. 3
  Magdalena says:

  Kartka jest przepiękna.:-) Czy można zamówić taką samą u autorki? Pozdrawiam serdecznie.

 4. 4
  justyna says:

  Czy można u Pani zamówić taką pamiątkę na chrzest?
  Pozdrawiam,

  Justyna

Napisz odpowiedź