19. marca 2011 r. nasz sklep będzie gościł na scrapbookingowej imprezie Skrapowisko. Serdecznie Was wszystkich zapraszamy, mamy w planach sporo atrakcji zarówno zakupowych jak i inspiracyjnych. Przygotowaliśmy także szybki konkurs z atrakcyjnymi nagrodami (bony na zakupy o łącznej wartości 250 zł!).

 

minibaner scrap-com-pl

 

Bardzo zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie znajdziecie spory wybór scrapbookingowych artykułów, zaproponujemy Wam między innymi różne  papiery do scrapbookingu w świetnej cenie 1 zł za arkusz!

Informujemy też, że na stoisku Scrap.com.pl będzie można zapłacić kartami kredytowymi i płatniczymi.

Cały nasz Design Team Złote Rączki będzie do dyspozycji odwiedzających aby odpowiadać na wszelkie pytania i dostarczyć inspiracji, u Złotych Rączek będzie można m.in. zobaczyć jak pracuje się na elektronicznym ploterze do scrapbookingu Cricut Provo Craft lub pooglądać różne książki o scrapbookingu i technikach wykorzystywanych w tym hobby.

.

Dla uczestników Skrapowiska przygotowaliśmy konkurs – gorąco zapraszamy do wzięcia udziału!

    

Zasady konkursu:

 

 1. Należy wykonać kartkę okolicznościową według kursu na kartkę z Akademii Scrap.com.pl (do wyboru jest 6 kursów).
 2. Kartkę wykonaną na konkurs prosimy dostarczyć na stoisko sklepowe Scrap.com.pl na Skrapowisku, do godz. 15:00.
 3. Każdy uczestnik może zgłosić 1 kartkę.
 4. Przystępując do konkursu należy wypełnić mini-formularz udostępniony na stoisku sklepu na Skrapowisku, podając swoje imię, nazwisko i adres e-mail.
 5. Jeśli uczestnik zgodzi się na przekazanie swojej kartki sklepowi Scrap.com.pl po konkursie, otrzyma w zamian kupon rabatowy uprawniający do jednorazowych zakupów ze zniżką 10% w naszym sklepie internetowym. Jeśli uczestnik nie wyrazi takiej zgody, będzie mógł zgłosić się po odbiór swojej kartki po zakończeniu konkursu. Przekazanie kartki sklepowi Scrap.com.pl oznacza zgodę na wykorzystanie jej w celach marketingowych, w tym umieszczeniu jej zdjęcia na blogu sklepowym.
 6. Komisja złożona ze wszystkich Złotych Rączek wybierze najładniejszą kartkę i jej twórca otrzyma nagrodę – bon na zakupy w wysokości 100 zł.
 7. Ponadto wśród wszystkich zgłoszonych kartek zostaną rozlosowane nagrody: 3 bony na zakupy w wysokości 50 zł. Bony będą do zrealizowania na miejscu (na stoisku sklepu Scrap.com.pl) lub w sklepie internetowym Scrap.com.pl (w ciągu 3 miesięcy od daty wygrania).
 8. Ogłoszenie wyników konkursu przewidujemy na godzinę 16:00.
 9. Uczestnikom konkursu, którzy nie będą obecni na ogłoszeniu nagród na Skrapowisku, wygrane bony na zakupy prześlemy e-mailem.

 

 

szlaczek

 

NAGRODY

   .

Nagroda przyznawana przez Złote Rączki dla najładniejszej kartki – bon na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 100 zł.

KUPON 100 zl

 

 

3 nagrody przyznawane w drodze losowania – bony na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 50 zł każdy.

 

KUPON 50 zl

 

szlaczek

 

Dla przypomnienia, w Akademii Scrap.com.pl można znaleźć kursy na następujące kartki:

image image image

 
image image image

 

 

 

szlaczek

 

nowosci w sklepie

Przy okazji zapraszamy jeszcze wszystkich do odwiedzenia działu z nowościami w naszym sklepie Scrap.com.pl – gdzie wczoraj pojawiło się dużo fajnych artykułów marek K&Company (w tym nowa linia Studio112), Martha Stewart, Imaginisce oraz BoBunny, a także uzupełniliśmy stany wielu produktów, głównie z linii Distress (Tim Holtz by Ranger).

8 komentarzy na “Scrap.com.pl na Skrapowisku–KONKURS!”

 1. 1
  Magdalena says:

  Ale się ucieszyłam z waszego konkursu , chętnie wykonam kartkę tylko mam problem który kursik wybrać , bo wszystkie są świetne ( szkoda , że tylko jedną pracę można zgłosić:().
  Na scrapowisku zamierzam być cały dzień . Jestem szczęściarą , która mieszka ….2km od tej szkoły :)))) Na pewno was odwiedzę….już się nie mogę doczekać…

  Pozdrawiam serdecznie ……i do zobaczenia za 8 dni
  Magdalena

 2. 2
  Karolina says:

  Szkoda, że to tak daleko ode mnie 🙁
  Jak takie spotkanie będzie kiedyś organizowane w opolskim, śląskim lub dolnośląskim to na bank przyjadę:)))

 3. 3
  Czekoczyna says:

  Ja również wezmę udział na pewno. Już nie mogę doczekać się soboty. Niestety niektóre z odnośników do kursów nie działają tak jak powinny. Trzeba skasować początek linku aby wejść na stronę bo wygląda tak: http://www.http.com//akademia.scrap.com.pl/kurs-kartka-z-kieszonka-na-prezent/

 4. 4
  scrap.com.pl says:

  Czekoczyna dziękujemy za informację, faktycznie jakiś chochlik pododawał podwójnie “http” w 3 linkach, już jest poprawione.

 5. 5
  Czekoczyna says:

  A czy kartka na wyzwanie może być liftem innej oraz czy może być opublikowana przed sobotą?

 6. 6
  scrap.com.pl says:

  Czekoczyno nie ma takich zastrzeżeń w zasadach konkursowych, więc może być i “lift” i publikacja przed sobotą 🙂 Jest w dobrym tonie poproszenie o pozwolenie autora pracy, którą zamierzasz “zliftować”.

 7. 7
  Czekoczyna says:

  dziękuję za odpowiedź. 🙂 W między czasie już całkiem zmieniła mi się koncepcja 🙂

 8. 8
  ania says:

  Piękna strona! Cudny sklep! Zakupiłam u was wiele ślicznych rzeczy. Czekam na nie i zabieram się do przygody, nowego hobby:) Będę się wami inspirować i zapraszam do siebie jak tylko coś zrobię:) pozdrawiam scraperka

Napisz odpowiedź