Kartka, będąca równocześnie opakowaniem i malutka wiązanka kwiatów – to wszystko można wyczarować z papieru do scrapbookingu i dodatków takich jak ćwieki i stemple. Mamy nadzieję, że poniższy komplet upominkowy mocno Was zainspiruje 🙂

 

Ta ręcznie wykonana kartka z podziękowaniem jest bardzo niezwykła. Wykonała ją nasza Złota Rączka Karola – a kartka jest równocześnie opakowaniem na drobny upominek (np. naszyjnik lub inną biżuterię). Dodatkowo kartce towarzyszy misterny bukiecik wykonany z papierowych kwiatków (taki bukiet nigdy nie zwiędnie!).

 

kartka_dziekuje_1

 

 

kartka_dziekuje_3

 

kartka_dziekuje_4_bukiecik

                  

Na kartce wystepują nowości z naszego sklepu – we środę wprowadziliśmy do oferty gumowe stemple z rycinami motyli Monarch i stemple napisy na ręcznie robione kartki okolicznościowe i zaproszenia. Stemple są dostępne od razu, a ich oferta będzie się stale poszerzała. Oferta stempli dopełnia się z naszymi bloczkami akrylowymi w różnych wielkościach z podziałką ułatwiającą równe stemplowanie  i 10 kolorami tuszów pigmentowych Latarnia Morska 🙂

         

 

kartka_dziekuje_2

 

 

Karola zrobiła ten śliczny bukiecik wykorzystując kwiatki papierowe Latarnia Morska, ćwieki – perły w kolorze ecru oraz wycięte z papierów Victoriana odbite obrazki motylków i wycinanki z dziurkaczów ozdobnych marki Martha Stewart.

 

 

kartka_dziekuje_5

 

 

A do wykonania kompletu nasza Złota Rączka wykorzystała materiały z naszego sklepu:

(wszystkie obrazki są bezpośrednio podlinkowane)

image image image image

image image image image

7 komentarzy na “kartka ręcznie robiona z upominkiem i bukiecikiem”

 1. 1
  rosse5 says:

  Piękna kartka!! Wypatrzyłam ją już wcześniej, podobnie jak stempelek “dziękuję” i motylek. Mam pytanie – czy będzie można je nabyć podczas zlotu w Warszawie??

 2. 2
  Ludkasz says:

  cudna karteczka:)

 3. 3
  kolorowanka says:

  już wiem, że skopiuję ten pomysł 🙂

 4. 4
  milqin says:

  Mnie urzekły korale wewnątrz. Ale tak naprawdę to kartka jest prześliczna. Te papiery latarniowe są tak piękne że dosłownie szkoda mi ich ciąć. Z drugiej strony są tak tanie i dostępne, że mi powoli przechodzi… 😉 Średnio natomiast wyobrażam sobie ten bukiecik, ale stworzenie takiego bukiecika może być ciekawym wyzwaniem!

 5. 5
  nati says:

  kartka jest świetna! no i myślę że bardzo inspirująca 🙂

 6. 6
  Gosia says:

  Fantastyczny pomysł, i wykonanie…..Dzięki za inspirację 🙂

 7. 7
  scrap.com.pl says:

  Jeśli nie zostaną wykupione wcześniej, to stemple będą na Zlocie w Warszawie 🙂

Napisz odpowiedź