skrap_dla_Mamy1

 

Kartka na Dzień Matki to świetny pomysł – ale może warto pójść krok dalej i wykonać skrap z tej okazji? Piękny skrap z dziećmi na pewno ucieszy każdą mamę. Ten wykonała nasza Złota Rączka Ania, na papierze Webster’s Pages z kolekcji “Lullaby Lane”, który ma fantazyjnie wycięty brzeg.

Jak wyczarować elegancki nastrój na skrapie? Na tej pracy znajdują się dwie ciekawe podpowiedzi – pierwsza to duże warstwowane kwiaty. Można wykorzystać gotowe kwiaty z materiału lub papieru (polecamy piękności od Prima Marketing) lub samemu je wykonać np. warstwując papierowe kwiatki Latarnia Morska – w Akademii Scrap.com.pl, na poziomie średnim, pokazywaliśmy kursy jak wykonać takie ozdobne kwiaty.

 

skrap_dla_Mamy2

 

Innym elementem, który wnosi szyk, jest umiejętnie wykorzystany “błysk”. Na prezentowanym skrapie występuje on w postaci brokatu zatopionego w przezroczystych ślicznych guzikach American Crafts oraz na brokatowych naklejkach-literkach z kryształkami “Flutter” Making Memories. Ponieważ papier sam w sobie jest bardzo ozdobny, skrap nie potrzebuje wielu dodatków.

skrap_dla_Mamy3

 

Na skrapie Ania umieściła też fragment ozdobnie wyciętego i wygniecionego w róże papieru. Do osiągnięcia tego efektu wykorzystała maszynkę Wizard oraz wykrojnik Spellbinders “Grand 12” Rose Border”, który umożliwia nie tylko embossing, ale może być wykorzystany jako szablon do wykonania cieniowań.

skrap_dla_Mamy4

 

 

 

image

 

Chcielibyśmy podziekować wszystkim przemiłym klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko na Festiwalu Rękodzieła w Chorzowie! Było nam miło się z Wami zobaczyć i mamy nadzieję, że spotkamy się również na III Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingowym w Warszawie, 19-go czerwca!

Festiwal Rekodziela

 

image

 

Na Zlot przygotowujemy dla Was różne atrakcje:

 • pokaz jak wykonać piękną, warstwową i bardzo ozdobną kartkę okolicznościową w formie taga (poprowadzi Złota Rączka Karola)
 • “Make & Take” prowadzony przez nasze Złote Rączki (będzie można wykonać próbki i zabrać sobie do domu)
 • konkurs na skrap 30×30 cm – do wygrania będą kupony zakupowe (1x 100 zł, 2 x 50 zł oraz 6 wyróżnień) – o konkursie napiszemy wkrótce więcej u nas na blogu.

Zarezerwujcie sobie wolny dzień na 19-go czerwca żeby przybyć na Zlot Scrapbookingu!

 

 

image

5 komentarzy na “skrap na Dzień Matki i atrakcje na Zlocie Scrapbookingu”

 1. 1
  Monia says:

  Aaaa! Takie atrakcje a mnie nie będzie 🙁

 2. 2
  milqin says:

  Jejku, piękna kartka.
  Zazdroszczę wszystkim, którzy będą na zlocie… Tyle atrakcji… Mnie znów nie będzie. 🙁

 3. 3
  Magda says:

  A wiadomo już gdzie będzie zlot w Wawie ?

 4. 4
  scrap.com.pl says:

  W Warszawie (Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1, ul. Wiśniowa 56) – więcej informacji uzyskasz klikając na baner 🙂

 5. 5
  agni says:

  piękny ten scrap! elegancki, owszem, ale to nie tylko to; jest cały wyjątkowy, rzadko się widuje prace utrzymane w takim “nastroju”

Napisz odpowiedź