W naszym zespole Złotych Rączek następuje “zmiana warty” – odchodzi od nas Ania Zaprzelska, czyli Brises, aby stawiać czoła nowym wyzwaniom! Ania była z nami dłużej niż istnieje sam sklep i jej wkład w Scrap.com.pl jest tak wielki, że nie jesteśmy w stanie tego opisać! To właśnie najwięcej pięknych prac w jej wykonaniu mogliście podziwiać na naszym blogu sklepowym, a w Akademii Scrapbookingu korzystać z wielu jej świetnych pomysłów i inspirujących kursów 🙂

Aniu, z całego serca ogromnie dziękujemy za tę potężną dawkę koloru i radości, którymi dzieliłaś się z nami, za Twój wkład i profesjonalizm, za to, że wytrzymałaś z nami 3 lata! 😀 Dziękujemy Ci za wspaniałą współpracę i życzymy powodzenia we wszystkich Twoich planach!

 

A w naszym zespole Złotych Rączek witamy nową projektantkę – Gosię Grabowską-Fluder, znaną scrapbookingowej społeczności jako Malflu! Gosia jest cudownie ciepłą i serdeczną osobą, co idealnie oddają jej urokliwe prace 🙂 Nasza ekipa sklepowa jest już z Gosią mocno zżyta, więc liczymy, że ta współpraca przyniesie nam i Wam wiele radości, a także dużo inspiracji!

 

 

Śliczne i ciepłe prace Gosi można podziwiać na jej blogu

https://malflu.wordpress.com/

 

Gosia Fluder-Grabowska

Mamy nadzieję, że przyłączycie się do naszych podziękowań dla

Ani-Brises oraz powitacie serdecznie nową Złotą Rączkę Gosię! 🙂

   .

10 komentarzy na “zmiana w składzie Złotych Rączek! :)”

 1. 1

  Aniu, wielkie DZIĘKUJĘ po prostu za wszystko!!!!! 🙂
  Gosię witam serdecznie, cieszę się, że jesteś z nami 🙂

 2. 2
  Monikajacka says:

  Gosiu witaj w naszej załodze 🙂
  Aniu z największą przyjemnością będę oglądała twoje prace na blogu , nie można przejść obojętnie koło nich .Same cudeńka tworzysz 🙂

 3. 3
  mamajudo says:

  Aniu, kochana, Ty wiesz, jak z Tobą było cudnie! Dziękuję Ci bardzo za serdeczne przyjęcie, porady i wszystkie dobre słowa!

  Gosiu, witaj i czuj się z nami dobrze 🙂

 4. 4
  Madzik says:

  Ania odchodzi????? Moja ulubiona projektantka!!!!!! Byłas chyba pierwszą osobą ze świata internetowego scrapbookingu, która zainspirowała mnie do działania, do tworzenia, do założenia swojego miejsca w sieci. Dziękuję.

  Gosia, witaj ;o))

 5. 5
  malflu says:

  Dziękuję za ciepłe – rodzinne przywitanie i zaszczyt goszczenia w Waszym zespole.
  Brises – Aniu…szkoda, że nie było nam razem pracować…już na blogu napisałam, że jest mistrzynią wielkiego formatu, wrażliwą kobietą o romantycznej duszy, detalistką z iście zegarmistrzowską perfekcją,a prywatnie fantastyczną Babeczką, której prace są dla mnie niedoścignionym wzorem.

 6. 6
  Aneta says:

  I ja dziekuję Ani,bo to m. in. ona wprowadzała mnie w ten cudny papierowy świat i życzę,żeby nowe wyzwania stały sie źródłem kolejnych inspiracji i aby okazały sie pełnym sukcesem.
  Z radością również witam nową Projektantkę 🙂 z pewnością prace malflu nie jeden raz uradują i oko i duszę mą 🙂

 7. 7
  kolorowanka says:

  Ani dziękuję a Gosię witam serdecznie 🙂
  jeśli Gosia będzie tak wpływać na świat scrapowy jak na mnie to nikt nie będzie miał braku weny czego nam wszystkim serdecznie życzę!

 8. 8
  Jadwiga says:

  Dziękuję Ani za inspiracje i witam Gosię, w oczekiwaniu na kolejne cudeńka i wyzwania 😉

 9. 9
  Barbara says:

  Szkoda Aniu…ale życzę z całego serduszka powodzenia,w sumie już tyle osiągnęłaś w skrapowym świecie ,że może być tylko lepiej.A Gosi gratuluję i czekam na sklepowe prace-dobry wybór na Złotą rączkę !!!

 10. 10
  Brises says:

  Dziękuję Wam wszystkim za te niezwykle ważne słowa. To był dla mnie wspaniały czas, a teraz ten czas jest dla Gosi! Życzę samych wspaniałości całej ekipie, ciepło pozdrawiam!!!!

Napisz odpowiedź