Wyzwanie #20!

 

Mapka Lewej Rączki miała niezłe wzięcie! Mamy 31 prac zgłoszonych na nasze Wyzwanie #19 i spośród nich wylosowaliśmy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy o wartości 100 zł w naszym sklepie Scrap.com.pl. Wspomagaliśmy się portalem Random.org i oto wyniki losowania:

 

wynik losowania Wyzwanie #19

czyli na zakupowe szaleństwo zapraszamy

  

Wandę

  

z http://wanda-mojatworczosc.blogspot.com/

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i zapraszamy Was na kolejne wyzwanie! Ponieważ mamy maj, zarówno w kalendarzu, jak i w sercu, to majowe wyzwanie proponujemy Wam bardzo kwiatowe. Zachciało się nam tym razem… bukietów! Mamy nadzieję, że zasypiecie nas kwiatami 🙂

 

 

image

Rzucamy Wam Wyzwanie #20!

  

 

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

 

 

{wytyczne Wyzwania można zapisać sobie na komputerze, aby mieć je pod ręką}

Wyzwanie #20

 

 

 

Nasze Złote Rączki podjęły Wyzwanie #20 i oto ich prace! 🙂

 

 

 

ZR Magda

Magda zrobiła kartkę z okazji Dnia Matki, na której wykorzystała urocze papiery Cosmo Cricket i samoprzylepne literki Prima Marketing.

SONY DSC

 

 

ZR Agnieszka

U Agnieszki bukiet wystąpił na zdjęciu, a na swoim skrapie wykorzystała białe papierowe różyczki popsikane różowym preparatem Glimmer Mist.

Wyzwanie #20 Agnieszka

 

 

ZR Monika

Monika stworzyła te śliczną zawieszkę na klamkę do dziecinnego pokoiku i ozdobiła ją masą wycinanek z wykrojników, które zamówić na Liście Społecznej.

Wyzwanie #20 Monika

 

 

ZR Ania Lewa Raczka

Lewa Rączka Ania jako głównego elementu na swojej ukwieconej kartce użyła napisu odbitego stemplem gumowy “Wszystkiego Najlepszego”.

Wyzwanie #20 Lewa Raczka Ania

 

 

ZR Gosia

Gosia wyczarowała uroczy komplet upominkowy składający się z pudełeczka na prezent i kartki okolicznościowej – wykorzystała do tego kolekcję papierów do scrapbookingu

“Mała Księżniczka”.

Wyzwanie #20 Gosia

Życzymy Wam powodzenia z podjęciem Wyzwania!

  

 

2 komentarze na “Wyzwanie #20!”

 1. 1
  wanda says:

  Dziękuję ,dziękuję ,ale się cieszę:) od razu mam lepszy humor mega uśmiech mam na twarzy 🙂

  przepiękne prace w nowym wyzwaniu:) pozdrawiam

 2. 2

  To było niesamowite doświadczenie patrzeć jak spływają prace na wyzwanie wykonane do mojej mapki. Aż 31 prac! Nie wiem co powiedzieć ze wzruszenia 🙂

  Agnieszka – w Twój scrap to sie można wgapiać długo! Niesamowite kolory i jakie piękne zdjęcie z Naszą Złotą Rączką 🙂

Napisz odpowiedź