album z wypadu…

Złota Rączka Magda

 

…we dwoje – to dzisiejsza propozycja Magdy. Teraz, gdy trwają wakacje, szczególnie warto robić zdjęcia z podróży i wycieczek, żeby potem móc z nimi wykonać takie fajne pamiątki. W poniższym albumie znajdziecie dużą dawkę romantyzmu i elegancji, opowiadającą o “podróży poślubnej” jak to określiła nasza Złota Rączka.

 

Album_Magdy_1

 

 

Album_Magdy_2 Album_Magdy_3

  

W albumie niewiele jest dodatków, ale spójrzcie jakie cuda poczyniła Magda ze zdjęciami! Fotografie są dzielone między stronami, powycinała z nich postacie i budynki i zaaranżowała na nowo na kartach albumu. Papier do scrapbookingu przypominający stare dokumenty przewija się w tle oraz jako zatknięte gdzieniegdzie dodatki. Nie zabrakło również dekoracyjnych, ręcznych przeszyć białymi nićmi.

 

 

Album_Magdy_4

 

Album_Magdy_5

 

Album_Magdy_6

 

Piękne wycinanki z maszynki, wykonane przy pomocy wykrojników Spellbinders Fancy Two pełnią rolę ozdób. Magda pocięła je na części i umieściła na nich dodatkowo klimatyczne ćwieki vintage Latarnia Morska.

   

Album_Magdy_7 Album_Magdy_8

 

 

Poniżej znajdziecie produkty wykorzystane przez naszą Złotą Rączkę do wykonania tego albumu (obrazki są podlinkowane bezpośrednio do sklepu):

image image image image
image image image image

 

 

Zachęcamy Was gorąco do sprawdzenia czy jesteście na Liście Wyszpiegowanych. Nasz Blogowy Szpieg nie próżnuje, jak widać tutaj –> KLIK. Do 12. sierpnia jest czas na zawstydzanie naszego Szpiega 😉

2 komentarze na “album z wypadu…”

  1. 1
    IWA says:

    Piękny i oryginalny!

  2. 2
    malflu says:

    Jest świetny. I ten wykrojnik pięknie wkomponowany 🙂

Napisz odpowiedź