W ubiegłą sobotę mieliśmy wielką przyjemność gościć w Łodzi na dużym scrapbookingowym spotkaniu Skrapowisko. Było gwarno, radośnie i bardzo twórczo! Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się ze wszystkimi “starymi” znajomymi, jak i poznać nowych adeptów i fanów scrapbookingu. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko!

 

minibaner scrap-com-pl image

 

 

stoisko ScrapComPl

stoisko sklepu Scrap.com.pl na Skrapowisku w Łodzi

 

Nasze projektantki Złote Rączki dzielnie asystowały na stoisku i dostarczały wszystkim inspiracji, porad, tłumaczyły techniki i tricki scrapbookingowe. Bardzo dziękujemy za ogrom wyrazów sympatii okazanych dla naszego sklepu – ekipa po prostu dostała skrzydeł!

 

Design Team ScrapComPl

od lewej: ZR Agnieszka, ZR Ania, ZR Monika, Złota Pomoc Ela, ZR Magda

 

 

Na ogłoszony konkurs na kartkę według kursu z Akademii Scrapbookingu otrzymaliśmy przepiękne prace – za wszystkie serdecznie dziękujemy! Większość z nich została po konkursie przekazana sklepowi – będą upiększać naszą sklepową siedzibę w Katowicach oraz wkrótce uświetnią stronę internetową Akademii Scrap.com.pl.

Wybór najładniejszej konkursowej kartki był po prostu arcytrudny – bo wszystkie kartki były wyjątkowe, pomysłowe, wykonane z najwyższą starannością i tak różnorodne! Nagrodę główną zdobyła wiosenna kartka z nr 18, której autorką jest Madzioza:

 

kartka konkursowa Madziozy

 

Wszystkim uczestniczkom konkursu, które przekazały kartki dla sklepu, zgodnie z ustaleniami, roześlemy e-mailem kupon rabatowy w wysokości 10% na zakupy w sklepie internetowym Scrap.com.pl.

 

Wracaliśmy do Katowic znacznie odchudzonym sklepowym scrapobusem, a to oznacza, że skraperki obkupiły się w materiały i możemy się wkrótce spodziewać wysypu pięknych prac! Czekamy na nie z niecierpliwością! Jak i na kolejne spotkanie w tak świetnym, twórczym gronie Uśmiech  Do zobaczenia!

 

 

   

Na Skrapowisku można było się już zaopatrzyć w stemple z napisami na ręcznie robione kartki wielkanocne. Jeszcze dzisiaj stemple trafią do naszego sklepu, w ofercie pojawią się “Alleluja”, “Radosnych Świąt Wielkanocnych”, “Radosnych Świąt” i dwie wersje “Smacznego Jajka”:

SmacznegoJajkaWKolku ALLELUJA RadosnychSwiatWKolku
RadosnychSwiatWielkanocnych70 SmacznegoJajka

 

Zapraszamy!

5 komentarzy na “wspomnienie Skrapowiska i nowe stemple wielkanocne”

 1. 1
  mamajudo says:

  było cudnie 🙂 dziękuję!

 2. 2
  Brises says:

  I ja dziękuję za wspaniałe chwile!

 3. 3
  Magdalena says:

  Było wspaniale , a stempelki są świetne, z przyjemnością użyję do kartek wielkanocnych.

 4. 4
  Madzioza says:

  Jeszcze raz dziękuję za wyróżnienie! Miło mi było Was spotkać-niektórych dopiero poznać, porozmawiać-było super!
  Pozdrawiam!

 5. 5
  Aguśś...! says:

  ach, szkoda , że mnie nie było… kiedy i gdzie następne Skrapowisko ?
  : )

Napisz odpowiedź