Zapraszamy na ogłoszenie Nagrody Szpiegowskiej za miesiąc luty! W lutym mieliśmy prawdziwy wysyp ślicznych prac wykonanych z produktów z naszego sklepu, którymi to pracami zechcieliście się podzielić ze społecznością internetową na Waszych blogach. Listę wyśledzonych cudeniek można pooglądać na stronie Wyszpiegowanych W Lutym 2011.

 

Blogowy Szpieg w lutym 2011

 

Nagrodą Szpiegowską tym razem jest bogaty i piękny zestaw 48 papierów w formacie A4 z firmy Prima, z ich najnowszej kolekcji “Madeline”. Kwiatowe i ornamentowe wzory są idealne na wiosenną porę i bardzo odpowiednie na ręcznie robione kartki wielkanocne 🙂

image

 

 

 

a zestaw Primy powędruje do osoby o nicku:

 

 

Ecila

która prowadzi swój blog pod adresem: http://cartolina-style.blogspot.com/

 

 

Serdecznie gratulujemy!

prosimy Ecilę o przesłanie nam adresu wysyłkowego na e-mail sklep@scrap.com.pl

 

   

 

 

nowosci w sklepie

Wczoraj w naszym sklepie pojawiły się nowe produkty – pełna kolekcja firmy Echo Park “For The Record”, wspaniała do skrapowania codziennych chwil, jak i ważnych wydarzeń:

Echo Park For The record

 

Oraz ciąg dalszy nowości kwiatowych firmy Prima z ostatniego CHA2011, dalsze produkty firmy Three Bugs In a Rug z kolekcji z dinozaurami “Dawson” i kolekcji wiosenno-wielkanocnej “April Showers”.

Oprócz tego uzupełniliśmy stany magazynowe produktów Distress marki Tim Holtz i Waszych ulubionych zawijaskowych naklejek-alfabetów Doodlebug.

Ponownie jest dostępna od ręki maszynka do wycinania i embossingu Cuttlebug – w promocji z płytką C!

Zapraszamy na zakupy!

 

   

serduszka promocyjne

Jedna odpowiedź na “Nagroda Szpiegowska za luty 2011 przyznana! i nowości w sklepie”

  1. 1
    Ela says:

    Gratulacje

Napisz odpowiedź