Słoiki w dłoń! Dzisiaj proponujemy Wam twórczy recykling – czyli jak przemienić szklane opakowanie w coś ładnego :)  Tutorial na ozdobienie słoika znajdziecie w naszej Akademii Scrapbookingu – TUTAJ.

 

 Oddajemy głos naszej Złotej Rączce Karoli:

W każdym domu zapewne znajdzie się choć jeden słoik, który warto wykorzystać do naszych zabaw z papierem. Proponuję ozdobić taki słoik za pomocą materiałów do scrapbookingu i stworzyć z niego ciekawą, niebanalną dekorację domu – może dziecięcego pokoju, a może pracowni lub kuchni? Być może uda nam się nawet stworzyć ciekawe opakowanie prezentu, np. łakoci?

 

A jakie są Wasze pomysły na wykorzystanie ozdobionych słoików? Napiszcie w komentarzach, zainspirujemy się nawzajem 🙂

  

sloik1

 

 

sloik2

 

Karola wstawiła do słoika wesołe wiatraczki wykonane z papierów i dodatków do scrapbookingu – jak zrobić takie wiatraczki dowiecie się także z kursu w Akademii Scrap.com.pl – TUTAJ.

 

sloik3

 

 

Do zodobienia słoika Karola użyła materiałów do scrapbookingu z naszego sklepu:

 

image image image image

 

oraz dziurkacze Martha Stewart, które można zaklepać sobie na Liście Społecznej i nowe kwiatki Latarnia Morska, o których będziemy Was informować na blogu – zapraszamy serdecznie 🙂

 

szlaczek

 

 

UWAGA SZPIEGOWANI!

  

Jest dostępna lista wyszpiegowanych w miesiącu lipcu– zapraszamy, zaglądnijcie, sprawdźcie czy na niej jesteście, a jeśli szpieg Was ominął, możecie mu podpowiedzieć w komentarzu, gdzie może Was znaleźć.

Prosimy pamiętać, że warunkiem otrzymania Nagrody Szpiegowskiej jest wykonanie pracy z materiałów zakupionych w naszym sklepie, opublikowanie pracy na swoim blogu i podanie przy niej  linka do sklepu scrap.com.pl.

9 komentarzy na “pięknie ozdobiony słoik – nowy kurs on-line”

 1. 1
  Aguśś...! says:

  Myślę, że byłby z takiego słoiczka bardzo ładny wazonik. Można do niego wstawić nawet papierowe albo bibułkowe kwiaty. Zrobiony w trochę innym stylu, nie słodkim, bez koronek i kwiatów, mógłby pełnić funkcję pojemnika na flamastry, długopisy itp. Można by w nim nawet trzymać przekąski takie jak paluszki, rurki z kremem… Chyba skuszę się na ozdobienie takiego słoiczka… : ) Świetny pomysł : )

 2. 2
  Kardamonowa says:

  Cudny słoik i dziękuję za przypomnienie o wiatraczkach – lato mija, a jeszcze ich nie robiłam w tym sezonie! 😉

 3. 3
  Kardamonowa says:

  Można zrobić ze słoika lampion do uprzyjemnienia letniego wieczoru na tarasie, czy balkonie ;).

 4. 4

  do mnie szpieg nie zagląda

 5. 5
  Szpieg says:

  jaśminowasia: ależ zaglądam, ale jeszcze nie widziałem żebyś napisała, że produkt do wykonania pracy został kupiony w scrap.com.pl i wkleiła link niego 🙂

 6. 6
  Barbara says:

  cudny słoiczek,ja bym nawkładała do niego ręcznie upieczone ciasteczka i dała komus w prezencie (np.prezent wnusi dla babci 🙂

 7. 7
  Kardamonowa says:

  Albo sól do kąpieli – wsypana do takiego słoiczka byłaby miłym prezentem ;).

 8. 8
  jasminowasia says:

  Jednak kiedyś napisałam
  http://jasminowasia.blogspot.com/2010/07/monday-favorites_26.html
  http://jasminowasia.blogspot.com/2010/07/kopertowki.html
  http://jasminowasia.blogspot.com/2010/07/kartka-na-wyzwanie.html
  dalej nie chce mi się już szukać, ale coś tam jeszcze było
  musiałam napisac ten komentarz, bo czuję się jak jakiś wymuszacz, czy inny robal…
  pozdrawiam

 9. 9
  szpieg says:

  Jaśminowasia bardzo przepraszam, zaszło nieporozumienie. Czy zauważyłaś, że już podlinkowałem Twoją piękna pracę na twiterze?

Napisz odpowiedź