Nasze urodzinowe Blog Candy trwa w najlepsze, jesteśmy zasypywani życzeniami (za które dziękujemy ogromnie!), a tymczasem mamy dla Was ślubne inspiracje* – od dziś przez trzy dni będziemy dawkować po jednej 🙂

Dlaczego warto samemu zrobić zaproszenia na ślub? Ponieważ wtedy z pewnością będą piękne, niepowtarzalne i zapadną gościom głęboko w pamięć. Można je dostosować kolorem i stylem do tematu przewodniego ślubu i wesela, można również w podobnym stylu wykonać winietki na butelki z trunkami, tabliczki z numerami na stoły, bileciki, karty z menu itd.

 

Poniższe zaproszenie na ślub nasza Złota Rączka Karola wykonała z białego brystolu i papierów Victoriana, ozdobnie przyciętych dziurkaczem brzegowym Marthy Stewart “Floral Vine” (dostępnym teraz na Drugiej Liście Społecznej), a jako dodatków użyła białych kwiatów Latarnia Morska, fantazyjnie warstowo ułożonych i ozdobionych owalnym ćwiekiem z kryształkiem (także Latarnia Morska); na okrasę nie zabrakło paru naklejonych diamencików.

 

zaproszenie_Karoli_1

 

zaproszenie_Karoli_2 

 

Papiery do scrapbookingu Victoriana, samoprzylepne diamenciki i owalne ozdobne ćwieki z kryształkami – Karola wykorzystała te materiały w swojej pracy:

image  image   image image

 

Zapraszamy jutro na kolejną odsłonę inspiracji na zaproszenia ślubne 🙂

              

* ważne: pokazane wzory zaproszęń ślubnych są własnością ich autorek i nie wolno wykorzystać ich w celu zarobkowym.

 

9 komentarzy na “ręcznie robione zaproszenia ślubne – inspiracja #1”

 1. 1
  karolina says:

  wspaniałe!! cały czas się waham co do tego dziurkacza… i coraz bardziej jestem go pewna:)

 2. 2
  milqin says:

  Bardzo ładne zaproszenie.

 3. 3
  Kardamonowa says:

  Śliczne. Mam ten dziurkacz – uwielbiam widzieć śliczne rzeczy zrobione z wykorzystaniem narzędzi, które już mam 😉 Błogosławię w takich chwilach swoją zakupową mądrość inwestycyjną ;)))))))))))))).

 4. 4
  karolina says:

  już zamówiłam na liście:)

 5. 5
  iwona says:

  ile kosztuja te zaproszenia jestem zainteresowana zamówieniem, proszę o odpowiedz

 6. 6
  marta says:

  proszę o podanie ceny takiego zaproszenia z chęcią bym je zamówiła.

 7. 7
  Wioletta says:

  Witam serdecznie jestem zainteresowana zaproszeniem które jest reklamowane na wzszej stronie prosze o kontakt z osobą która je wykonała nazwa zaproszenika to ,,inspiracja# 1,,

 8. 8
  Jolanta says:

  Witam,
  Proszę o przedstawienie oferty na zaproszenia szaro różowe, chciała bym aby zaproszenie było szaro różowe, np. z kokardką i kwiatami, ew. z koronką w formacie kwadrat. Proszę o oferty tańsze, nie za miliony monet 🙂 Będę potrzebować ok 140 szt.

 9. 9
  scrap.com.pl says:

  Dzień dobry, u nas może pani kupić materiały, narzędzia i samodzielnie wykonać zaproszenia 🙂 Pozdrawiamy!

Napisz odpowiedź