Taki pomysł ma nasza Złota Rączka Karola i co roku go realizuje tworząc mini album ze zdjęciami swojej córeczki – tymi, które są jej ulubione i najbliższe sercu. To piękna pamiątka i ciekawy sposób na zbiór najfajniejszych zdjęć. Poniżej prezentujemy album Karoli z piątego roku Róży.

 

Album 5 lat Rozy

 

Karola wykorzystała gotową bazę tekturową Melissy Frances – sprzedajemy ją w formie harmonijki z pudełkiem do przechowywania w komplecie. Nasza Złota Rączka zrezygnowała z harmonijki i pocięła bazę na osobne karty, a te następnie przewiązała sznurkiem, który pasuje do tekturowej bazy i niebielonych papierów My Mind’s Eye, którymi są oklejone karty w albumiku.

 

Album 5 lat Rozy 2

 

Ważną częścią tego albumiku są wspomnienia zapisane przy zdjęciach – warto notować w jakich okolicznościach zostały zrobione zdjęcia i dlaczego właśnie te są tymi najbliższymi sercu. Po latach te wspomnienia nabiorą szczególnej wartości.

Album 5 lat Rozy 3

 

Pudełko do przechowywania albumiku także zostało pięknie ozdobione – klikając na zdjęcia możecie je powiększyć i zobaczyć szczegóły.

Album 5 lat Rozy 4 Album 5 lat Rozy 5 Album 5 lat Rozy 6

 

Mamy nadzieję, że skorzystacie z tego pomysłu na własny “roczny” mini album – z pewnością przyda się Wam podpowiedź z jakich materiałów korzystała Karola:

  image  image imageimage

  image imageimage  image

 

2 komentarze na “Album na najfajniejsze zdjęcia danego roku”

  1. 1
    milqin says:

    Sliczny… 🙂

  2. 2

Napisz odpowiedź