Małe kobietki także lubią biżuterię i kwiaty – wie o tym nasza Złota Rączka Ania, która jest autorką tego ślicznego layoutu w nietypowych, jak na dziewczęcy skrap, kolorach. Skrap zachwyca nietypowym potraktowaniem zdjęcia i misterną kwiatową kompozycją:

 

skrap Brises

 

Ania wycięła zdjęcie malutkiej Tosi z tła i umieściła je w ozdobnej ramce wyciętej z arkusza papieru do scrapbookingu firmy Prima. Pod zdjęciem umieściła bukietową kompozycję aksamitnych kwiatów – choć są duże i strojne, to jednak nie odciągają go od zdjęcia.

Skorzystajcie z pomysłu Ani i spróbujcie wyciąć postacie ze zdjęć aby umieścić je na innych tłach – to świetny sposób na osiągnięcie ciekawego efektu!

skrap Brises

 

Naklejanie ozdób z perełek “Say It In Pearls” z firmy Prima jest naprawdę proste – dzięki temu, że są one zamocowane na przezroczystej folii i zachowują kształt. Można je też pociąć na mniejsze części i ułożyć własną kompozycję.

skrap Brises  

Jak pięknie podkreślić elementy wycięte z ozdobnego papieru? Można nałożyć na nie bezbarwny tusz do embossingu i pokryć je przezroczystym pudrem. Stopiony puder nada głębi i pięknego blasku, a papierowa wycinanka nabierze szlachetności. Na zdjęciu poniżej widać ozdobionego w ten sposób motyla (Ania użyła tuszu do embossingu Latarnia morska i pudru “Antiquities”).

skrap Brises

 

 

Ania w swoim wykorzystała następujące produkty do scrapbookingu z naszego sklepu:

image  image  image image

 

image image image  image

 

 

W przyszłym tygodniu zapraszamy Was na otwarcie… na razie nie zdradzimy czego, ale mamy nadzieję, że to, co dla Was przygotowaliśmy, bardzo się Wam spodoba! 🙂 Dalsze informacje umieścimy na blogu, zapraszamy 🙂

9 komentarzy na “dziewczynka cała w kwiatach”

 1. 1
  milqin says:

  Piekne szczegoly

 2. 2
  Ludkasz says:

  Piękny scrap!!!!

 3. 3
  viva says:

  scrap jest oszałamiający po prostu!!
  i niecierpliwie czekam na to otwarcie, chociaż nie wiem czego 🙂

 4. 4
  Kardamonowa says:

  Tajemnicze otwarcie… Intrygujące 😉

 5. 5
  Nimucha says:

  Przepiękny scrap! 🙂

 6. 6
  shiraja says:

  jestem straszecznie ciekawa tego otwarcia…a scrap piękny!! Urzekły mnie motyle i niebieskie kwiatuchy. Tosia śliczna 🙂 Pozdrawiam

 7. 7
  Ania Brises says:

  Ślicznie dziękuję!

 8. 8
  mamajudo says:

  Brises jak coś zrobi to już zrobi 🙂

  A Wy potraficie trzymać w napięciu, kochani, oj potraficie 😉

 9. 9
  Ewka says:

  Cały blog jest super 🙂 śliczne prace 🙂
  znalazłam go przypadkowo, siedząc w biurze, przy herbacie i strasznie mnie zafascynował ten scrapbooking 😉
  nie mam żadnego hobby, szybko się zniechęcam, kiedyś pisałam wiersze, mam w szufladzie książkę… ale szybko się zniechęcam… 🙁 opiniami innych, kosztami, żmudnością pracy..
  mam nadzieję że tym razem się nie zniechęce i już niedługo będę miała swoje pierwsze dzieło.
  Prace naprawdę inspirujące
  Podziwiam

Napisz odpowiedź