21-go stycznia będziemy obchodzić Dzień Babci – z pewnością warto z tej okazji przygotować własnoręcznie wykonaną kartkę z życzeniami żeby wręczyć ją Tej Wyjątkowej Osobie.

Dzisiaj pokazujemy kolejne kartki z okazji Dnia Babci, które zrobiła nasza Złota Rączka Agnieszka “Mirabeel”. Także i tym razem tła kartek wykonała z kart kolażowych “Old World” Webster’s Pages.

 

Kartka Dla Babci

 

Kartka Dla Babci

 

 Kartka Kochanej Babci

 

 Kartka Kochanej Babci

 

Swoje kartki dla Babci Agnieszka ozdobiła papierowymi kwiatkami Latarnia Morska z zestawów Sentymentalnego i Rozważnego oraz ćwiekami Latarnia Morska “Vintage” i “Damask”. Brzegi kart “Old Wold” Webster’s Pages i karteczek z napisami postarzyła brązowym tuszem Latarnia Morska.

 imageimage  image image

 

W naszym sklepie trwa od przedwczoraj wielka przeprowadzka do …nowej siedziby! Z tego powodu trochę zwolniliśmy tempo wysyłek, ale obsuwa nie będzie dłuższa niż 1 dzień. Wszystkie produkty musiały zostać spakowane i zabezpieczone do transportu, a i wypakowywanie ich na nowo zajmuje sporo czasu. Mamy nadzieję, że nasza nowa, wygodniejsza siedziba przyczyni się do jeszcze lepszej obsługi 🙂

Z powodu tego, że wszystkie ręce są zajęte przy przeprowadzce, trochę spóźniamy się z wrzucaniem nowych towarów do sklepu. Sami się tym niecierpliwimy, więc może chociaż pokażemy zajawkę tego, czego można się spodziewać w ciągu najbliższych dni – a są to między innymi nowe kolekcje My Mind’s Eye:

 

    

 

 

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do sklepu 🙂

6 komentarzy na “kartki z okazji Dnia Babci i zapowiadamy nowości”

 1. 1
  mzj says:

  Kartki są prześliczne, a pomysł z brokatowymi kropeczkami stanowczo do ukradnięcia.

 2. 2
  dul says:

  Super, uwielbiam papiery MME.

 3. 3
  doris says:

  achhhh cudowne kartki, i jakie piękne kolory:) a i zapowiedzi nowości są naprawdę smakowite, powodzenia z przeprowadzką:)

 4. 4
  pejtoon says:

  Już się nie mogę doczekać tych zestawów papierów 🙂
  Śliczne są 🙂
  Ach czekam czekam na nowości, mam nadzieję, że się załapię 😉
  Pozdrawiam 🙂

 5. 5
  Ela says:

  :):):):):):):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):

 6. 6

  […] zamieszczam zdjęcia, zaczerpnięte z blogu sklepu, w którym dokonałam zakupu – oto pełna Zapowiedź nowości, a tu link do sklepu, który w dodatku dostał nagrodę najlepszego sklepu scrapbookingowego za rok […]

Napisz odpowiedź