Już za miesiąc będziemy obchodzić Walentynki – dzień w którym możemy sobie bezkarnie wyznawać miłość 🙂 U nas już pojawiają się inspiracje na walentynkowe drobiazgi i kartki, które możecie wykorzystać przygotowując własnoręczne upominki. Na początek pokazujemy ten szalenie romantyczny parawanik, który wykonała nasza Złota Rączka Karola aby uczcić pewien bardzo szczególny rodzaj miłości, którą jest przyjaźń. Do takiej pracy pasują idealnie oniryczne papiery i dodatki do scrapbookingu Webster’s Pages oraz papierowe kwiatki i kryształowe ćwieki Latarnia morska.

 

parawanik Karoli

Parawanik Karoli pełny jest pięknych szczegółów(kliknijcie na zdjęcia, aby je powiększyć):

parwanik Karoli

 

parawanik Karoli 

parawanik Karoli

 

parawanik Karoli

 

W swojej pracy Karola wykorzystała piękne papiery Webster’s Pages oraz dodatki do scrapbookingu: kamee samoprzylepne, koronkowe aplikacje, papierowe kwiatki oraz owalne ćwieki z kryształkami:

image  image  image image image image image  image

 

serduszka promocyjne

A Wy, co zamierzacie przygotować z okazji Walentynek dla ukochanych osób?

Podzielcie się pomysłami – zapraszamy do komentowania 🙂

serduszka promocyjne

3 komentarze na “Romantyczne Walentynki”

 1. 1
  doris says:

  och ta praca Karoli jest naprawde piekna:) połączenie kolorów i w ogóle, podobają mi sie takie własnie rzeczy choc sama mam odmienny styl ale podziwiam Karole właśnie za jej oryginalność i wypracowanie takiego własnego stylu w pracach.

  co do walentynek, sama nie mam komu zrobić:P ale napewno zrobie jakies zabawne walentynki dla przyjaciół, może coś słodkiego w ozdobnym opakowaniu? hmm jeszcze nie wiem do końca

  pozdrowienia serdeczne dla ekipy scrap.com.pl

 2. 2
  Ayashi says:

  przepiekne..

 3. 3
  mamajudo says:

  ech te walentynki, amerykański wymysł 😉
  mój małż dostanie tylko (aż?) dużego buziaka 🙂
  czyli… nie za bardzo się napracuję hehe

Napisz odpowiedź