Wyzwanie #21

 

Rzucamy Wam Wyzwanie #21   

 

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

 

{wytyczne Wyzwania można zapisać sobie na komputerze, aby mieć je pod ręką}

Wyzwanie #21

 

 

Poniżej przedstawiamy prace, które wykonały nasze Złote Rączki według wytycznych Wyzwania #21 – o dziwo, wszystkie zainspirowały się … piłką nożną! 🙂

 

 

ZR Gosia

Gosia zrobiła folder dla swojego synka – kieszonka w środku pozwala na schowanie pamiątkowych biletów z imprez sportowych. Folder jest ozdobiony papierem do scrapbookingu w piłki nożne i papierami z kolekcji “Mały Lord”.

Wyzwanie #21 Gosia

 

ZR Agnieszka

Agnieszka zrobiła skrap 30×30 cm o swojej malutkiej bratanicy, która jak widać kibicuje na Mistrzostwach z wielkim entuzjazmem 🙂 Falbankę Agnieszka zrobiła ze wstążki w grochy BoBunny, a trójwymiarowa piłka pochodzi z zestawu naklejek.

Wyzwanie #21 Agnieszka

 

ZR Ania Lewa Raczka

Lewa Rączka Ania przygotowała specjalny, interaktywny kalendarz rozgrywek dla zapalonego kibica piłki nożnej. Jako bazę wykorzystała bazę albumową z zakładkami, a na spinającym kalendarz kółku przyczepiła metalową zawieszkę w kształcie piłki nożnej 🙂

Wyzwanie #21 Ania LR

 

ZR Monika

Kartka okolicznościowa dla fanki piłki nożnej? Żaden problem! Monika zrobiła śliczną kartkę-sukienkę dla “kibicki”, w barwach naszej reprezentacji i nawiązującej do piłkarskiego stroju, dodatkowo ozdobionej ćwiekami w kształcie piłek.

Wyzwanie #21 Monika

Życzymy Wam powodzenia z podjęciem Wyzwania!

  

image

Zdjęcie pracy na Wyzwanie #21 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Click here to enter”. Prosimy o wgranie tylko jednego zdjęcia dla każdej zgłaszanej pracy.

3 komentarze na “Wyzwanie #21”

 1. 1

  […] wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog, do działu Wyzwań. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można […]

 2. 2
  Josta says:

  Upss! Gapa ze mnie kompletna – tak mi się spodobał temat wyzwania, że nie doczytałam dokładnie zasad – proszę o usunięcie mojej pracy (nr 2)! Bardzo, bardzo przepraszam za kłopot!
  Mam jeszcze trochę czasu (i urodziny zapalonego kibica niebawem), to zrobię inną – zgodnie z zasadami.
  Pozdrawiam.

 3. 3

  […] wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog, do działu Wyzwań. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można […]

Napisz odpowiedź