Wyzwanie #13

 

Jak ten czas leci! To już cały rok bawicie się z nami w Wyzwania…! Dzisiaj rzucamy Wam 13-te, z pewnością szczęśliwe, Wyzwanie. Wykonajcie dowolną pracę inspirowaną poniższym zdjęciem, które przedstawia piękną polską jesień. Wykorzystajcie w pracy kolory, kompozycję, kształty lub cokolwiek innego związanego ze zdjęciem, co Wam wena podpowiada.

 

jesień

fot. Agnieszka Posłuszny

 

 

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

 

 

{Poniższe wytyczne możecie zapisać sobie na komputerze aby mieć je pod ręką.}

wyzwanie #10

 

 

image

 

 

Nasza ekipa Złotych Rączek również zmierzyła się z Wyzwaniem #13 i wykonała poniższe prace aby Was jeszcze bardziej zainspirować:

 

 

ZR Ania

Wyzwanie #13 Ania

 

 

ZR Monika

Wyzwanie #13 Monika

 

 

ZR Agnieszka

Wyzwanie #13 Agnieszka

 

 

ZR Magda

Wyzwanie #13 magda

 

 

POWODZENIA!

image

 

Zdjęcie pracy na Wyzwanie #13 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Click here to enter”. Prosimy o wgranie tylko jednego zdjęcia dla każdej zgłaszanej pracy.

Dziękujemy :)

13 komentarzy na “Wyzwanie #13”

 1. 1

  […] niniejszym skrapem zapraszam do podjęcia Wyzwania #13, w […]

 2. 2
  Rafał says:

  Proponuję zmienić zasadę oceny prac i docenić jakość, oryginalność, itp. wysyłanych prac a nie tylko losować…. obserwuję Waszą stronę i widzę że wasze losowania są tragiczne

 3. 3
  scrap.com.pl says:

  Rafał, dziękujemy za opinię; jakość i oryginalność prac doceniamy i oceniamy w organizowanych przez nas konkursach z o wiele cenniejszymi nagrodami 🙂
  A do podejmowania Wyzwań zachęcamy także osoby, które dopiero zaczynają przygodę ze scrapbookingiem, jak i te, które nie potrafią robić pięknie wyglądających zdjęć prac.
  Losowania są… losowe, nie ma co tragizować 😀

 4. 4
  kolorowAnka says:

  ja tam się cieszę, że są losowania, wiele instytucji organizujących wyzwania wybiera najładniejsze i w kółko wygrywają te same osoby co dla mnie dopiero jest “tragiczne” 😉

 5. 5
  Kardamonowa says:

  Zgadzam się, że zamiast tragizować , lepiej scrapować, a już tym bardziej jak się jest facetem – bo to z miejsca zwiększa szansę na “oryginalność”, nie ma wielu mężczyzn w wyzwaniach i konkursach.

 6. 6
  Aneta says:

  Na kogo wypadnie,na tego bęc 🙂 i fajnie.I dobrze,że są losowania,każdemu może sie trafic wygrana,nawet bardzo początkującym,a o to m. in. organizatorom chodzi.Super ekipa i super stronka 🙂

 7. 7
  mmmchocolate says:

  Zgadzam sie z Rafałem, proponowałabym ograniczoną ilość wgrywanych prac; Losowania są sprawiedliwe, ale co z tego, jeśli scraperki idą na ilość a nie jakość.

 8. 8
  Madzik says:

  A ja proponowałabym tak trochę po środku. Warto wyróżnić tę najlepszą pracę – zwykłą pochwałą lub jakimś banerkiem, a nagrodę losować wśród wszystkich ;o))

 9. 9
  Madzik says:

  Ojej, wgrałam tutaj pracę wykonaną z materiałów, których nie kupiłam w waszym sklepie. Przepraszam za pomyłkę. Prosze usunąć moje zgłoszenie.
  Pozdrawiam

 10. 10
  Ela says:

  Hmmm… a ja myślę : pozostawmy sprawy organizacyjne organizatorom.
  Pozdrawiam,

 11. 11
  FojAga says:

  Zupełnie nie wiem czemu moje zdjęcie jest niewidoczne :/ Można to jakoś poprawić?

 12. 12
  Aneta says:

  Moje jedno też do usunięcia,poproszę.Też nie widać.

 13. 13
  Endi says:

  Jeśli link prowadzi do dobrej pracy, to nie jest ważne żeby było widać zdjęcie. FojAga: Twój link prowadził do zeszytu na ćwieki, który warunków wyzwania nie spełniał, dlatego go usunąłem.

Napisz odpowiedź