ZR Agnieszka

Baza do albumu w kształcie aparatu fotograficznego umożliwia wykonanie naprawdę super efektownej pamiątki, np. z wakacji. Mamy takie bazy albumowe, przeznaczone do ozdabiania, dostępne w 3 rozmiarach w ofercie naszego sklepu. Na najmniejszej z nich pracowała nasza Złota Rączka Agnieszka i dziś możecie zobaczyć taki niezwykły mini album z wakacyjnego wyjazdu!

album aparat fotograficzny 1album aparat fotograficzny 2album aparat fotograficzny 3

Żeby albumik faktycznie przypominał lustrzankę, Agnieszka pomalowała go na czarno farbą akrylową. Dzięki kolorowym dodatkom, którymi są tekturowe domki (pomalowane Distress Stain w różnych kolorach) i ozdobne ćwieki całość robi energetyzujące wrażenie.

album aparat fotograficzny 4

album aparat fotograficzny 5

album aparat fotograficzny 10 album aparat fotograficzny 9

album aparat fotograficzny 6album aparat fotograficzny 7

Całość jest spięta kółkiem do bindowania albumów, a malutki tekturowy aparacik pełni rolę zawieszki – Złota Rączka także tę tekturkę pomalowała na czarno. Nieregularne przecierki na bazie aparatu to gesso i metaliczna farba akrylowa, pozwalają osiągnąć wrażenie, że także sam aparat przebył długą podróż! 😉

album aparat fotograficzny 8 album aparat fotograficzny 11

 

Do wykonania albumu w kształcie aparatu fotograficznego Agnieszka użyła następujących produktów z naszego sklepu (obrazki są podlinkowane):

4 komentarze na “mini album z wakacji– aparat fotograficzny :-)”

 1. 1
  Monikajacka says:

  Aga ale odjechany ten aparacik .Teraz dopiero widzę jak świetnie się prezentuje w czarnym kolorze z kolorowymi domeczkami .

 2. 2
  magdalena says:

  REWELACJA!!

 3. 3

  Praca z serii “wpisać sobie na listę rzeczy, które chcę umieć zrobić” – będzie mi się śnił po nocach. Niezwykle mi się podoba ta czerń i kolorowane domeczki 😀

 4. 4
  Anna says:

  Witam,
  na początku chciałbym powiedzieć że brakuje mi słów do opisania dzieł przez panią wstawianych są tak piękne aż zapierają dech☺ .
  Nigdy nie spotkałam się z tak pięknymi pracami ręcznie wykonany.
  Mam pytanie czy jest możliwość zamówienia takiego arcydzieła u pani i jaki jest czas oczekiwania , koszt tego arcydzieła i w jaki sposób uiścić opłatę za wykonaną pracę.
  Bardzo prosiłam bym o odpowiedz na mojego @ anka85.sz@gmail.com tytule proszę w pisać album w kształcie aparatu.
  Z góry dziękuję za odpowiedź .
  Pozdrawiam
  Anna Szewczyk 😊

Napisz odpowiedź