ZR Monika

Nasza Złota Rączka Monika uwielbia komponować na swoich pracach duże ilości ozdóbek i drobiazgów. To nie lada sztuka, bo łatwo przesadzić z ilością i spowodować na pracach wrażenie przypadkowości. Przyjrzyjmy się dzisiaj z bliska temu pięknemu kompletowi 3 ramek, który wykonała Monika:

 

komplet_ramek1

 

Całość jest utrzymana konsekwentnie w tonacji kolorów, którą narzuca papier do scrapbookingu firmy Prima. Monika wycięła z niego ozdobne elementy i stworzyła w ten sposób swoje własne ozdoby. Świetnym sposobem jest także wykorzystanie ozdobnych dziurkaczy, w tym konkretnym przypadku w kształcie kółeczka.

   

komplet_ramek2 komplet_ramek3

 

Ozdobą drugiej ramki jest śliczny ornament wycięty przy pomocy wykrojnika Fancy Tags Trio 2 (z firmy Spellbinders); dodatkowo Monika okrasiła go kompozycją z kwiatków Latarnia Morska i dużego ćwieka z błękitnym kryształkiem. W dolnych rogach ramek są umieszczone kompozycje z wyciętych elementów i kwiatków – świetnie wyglądają tutaj różyczki papierowe Latarnia Morska – oferujemy je w 10 kolorach, więc jest w czym wybierać!

  

komplet_ramek5 komplet_ramek4

 

Warto zwrócić uwagę jak nasza Złota Rączka tnie i składa kwiatki (na tej pracy: turkusowe margerytki Latarnia Morska), dzięki temu stają się one interesującym dodatkiem w jej mini-kompozycjach. I choć każda rameczka jest inna, to razem tworzą śliczny, spójny komplet. Wypełnione zdjęciami będą uroczą i romantyczną ozdobą.

 

komplet_ramek6 komplet_ramek7

 

 

Do wykonania ramek Monika użyła następujących produktów do scrapbookingu (zdjęcia są podlinkowane do sklepu, gdzie można je kupić):

image image image image

image image image image

 

 

 

 

 

Zapraszamy Was serdecznie

na nasze 2. Urodziny – już jutro!

   

2 Urodziny ScrapComPl

  

Świętowanie rozpoczynamy o 10:00 tu na blogu sklepowym 🙂

Przygotowaliśmy dla Was różne atrakcje, a o nagrodę główną, czyli Bon Na Zakupy za 1000 zł mogą walczyć osoby, które w dniach 01.08.2010 – 31.07.2011 zrobiły i opłaciły zakupy w naszym sklepie internetowym scrap.com.pl (liczą się zamówienia, za które zapłata wpłynęła na nasze konto bankowe do dn. 31.07.2011 – więc jeśli ktoś chce dołączyć dziś lub jutro do grona naszych klientów, niech koniecznie skorzysta z opcji zapłaty przez Przelewy24!).

  

 

serduszka promocyjne

2 komentarze na “komplet ramek–i zapraszamy jutro na 2. Urodziny!”

  1. 1
    Selennea says:

    Już się nie mogę doczekać 🙂

  2. 2
    Wioleta says:

    Przepiekne ramki! świetnie skomponowane i kolorystycznie i estetycznie 🙂 Sama bym takie chciała

Napisz odpowiedź