nowości, nowości!

 

 

nowosci w sklepie

 

Wakacyjnie i “długoweekendowo” zapraszamy Was do zapoznania się z nowymi artykułami do scrapbookingu w naszej ofercie, które dzisiaj pojawiły się w naszym sklepie:

 

 

Webster’s Pages

Dwie z najnowszych kolekcji: Spring Market i Country Estate.

 

Websters Pages

 

 

 

zeszyty papierów 15 x15 cm

Doskonałe do tworzenia kartek i mini albumów, szczególnie tych wakacyjnych, wśród nowości pojawiły się pady takich firm jak Crate Paper, Fancy Pants, Webster’s Pages, My Mind’s Eye, Best Creation, Basic Grey, Kaisercraft, Echo Park  i Cosmo Cricket.

   

pady 6x6

 

 

 

Simple Stories

świetne innowacyjne kolekcje do stworzenia niezapomnianych pamiątek – pełne ciekawych papierów i dodatków do journalingu, które czynią skrapowanie prostym i szybkim – czyli idealnym na wakacje.

   

Simple Stories 2

Simple Stories

 

 

 

stemple gumowe Latarnia Morska w kształtach wykrojników Spellbinders

  

image image
 
 
 

A oprócz tego pojawiły się nowe preparaty do psikania Studio Calico “Mr. Huey’s”, nowe kolory Glimmer Mist i Disstress Stain, nożyczki do ozdobnego cięcia papieru w różnych wzorach, stemple gumowe Graphic45 z kolekcji “Once Upon A Springtime” i uzupełnienia poprzednio wyprzedanych artykułów.

 

zapraszamy serdecznie

 

 

Zapraszamy też na Facebook, gdzie są dodatkowe szanse wygrania naszych nowych kolekcji papierów do scrapbookingu “Mała Księżniczka” i “Mały Lord” 🙂

image

Jedna odpowiedź na “nowości, nowości!”

  1. 1
    jola_zola says:

    ech, wszystkie cudne… a kasa pusta:(

Napisz odpowiedź