… o tym opowie nasza Złota Rączka Ania, która jest autorką tych dwóch ślicznych puszek! Ozdobiła je wykorzystując materiały do scrapbookingu z naszego sklepu scrap.com.pl, o czym sama opowie poniżej. Zachęcamy Was gorąco do takich przeróbek! 🙂

 

 

puszki

 

Ania:

Chciałabym Wam pokazać, jak bardzo można zmienić zwykłą niewielką puszkę, na puszkę klimatyczną, w której można schować jakieś miłe dla serca drobiazgi… Puszki, które ozdobiłam są w klimacie bardzo lubianym przez scraperki – czyli w klimacie vintage.

Najpierw potraktowałam je farbą akrylową, następnie okleiłam papierami z zestawu "Homo Scrapiens", gdzie nie gdzie "potraktowałam" farbą pękającą Distress "Aged Mahogany" (cudownie nadaje przedmiotom "starociowy" wymiar), mocno potuszowałam czarnym tuszem pigmentowym do stempli i embossingu. Tego samego tuszu użyłam, by dodatkowo ostemplować puszki motylkami, gałązkami oraz ptaszkami z zestawu stempli przeźroczystych "Ashley’s Blossoms". Wieczka puszek ozdobiłam kwiatkami papierowymi z "Zestawu Rozważnego" oraz ćwiekami (duże perły różowe i fioletowe), które postarzyłam tuszem alkoholowym "Pitch Black".

puszki3

 

 

puszka

 

 

 

puszka

 

 

puszka

 

 

puszki

 

 

Ania wykorzystała w swojej pracy papiery, kwiatki, ćwieki, farbkę, stemple i tusze do scrapbookingu:

     

 

  

5 komentarzy na “Jak przerobić zwykłą puszkę w cudeńko”

 1. 1
  Zielonooka says:

  świetna robota, super to wygląda:)

 2. 2
  Rybiooka says:

  RE WE LA CJA !!!

 3. 3
  milqin says:

  Sliczne!
  Ta farba pekajaca, choc nie w tym kolorze to moje skryte marzenie….

 4. 4
  nowalinka says:

  Ale fajne te puchy, Aniu, Ty zdolna Bestio :))

 5. 5
  Kardamonowa says:

  Bardzo lubię puszki na różne drobiazgi – te są prześliczne!

Napisz odpowiedź