Zlot

Zarezerwujcie sobie wolny dzień na 19-go czerwca żeby przybyć na III Ogólnopolski Zlot Scrapbookingu!

           

image

                  

Specjalna oferta:

 

Zwracamy KASĘ za zakupy!

               

            

Na naszym stoisku będzie można odebrać zamówione przez sklep internetowy http://scrap.com.pl. Do wszystkich zamówień opłaconych przelewem dołożymy kupon rabatowy o wartości

10% zamówienia.

Jeśli zamówienie będzie płatne gotówką przy odbiorze, kupon rabatowy będzie miał wartość 5% sumy zamówienia. Kupon będzie można zrealizować w sklepie internetowym lub od razu na naszym stoisku.

Zamówienia do odebrania na Zlocie muszą być złożone do dnia 16 czerwca! Aby otrzymać kupon na 10% zamówienia muszą być opłacone również do 16 czerwca.

W komentarzach do zamówienia prosimy koniecznie napisać

“Odbiór na Zlocie” !

(bo bez ten adnotacji zapraszamy po odbiór zamówień do Katowic)

                    

image

Pozwalamy sobie przypomnieć o naszym konkursie – bo naprawdę warto!

Przewidujemy 3 nagrody główne i …aż 6 wyróżnień!
      

image

                     

KONKURS NA SKRAP:

                    

I nagroda:

bon na 100 zł

(do wykorzystania w sklepie internetowym lub na Zlocie)

II nagroda

(będą dwie II nagrody):

2 x bon na 50 zł

(do wykorzystania w sklepie internetowym lub na Zlocie)

6 wyróżnień

(będą to nagrody rzeczowe)

wyróżnienia będą przyznane przez każdego z jurorów

                               

Zasady konkursu:

                

Aby wziąć w nim udział należy wykonać jeden skrap w rozmiarze 30×30cm (lub 12×12”) na którym znajdą się 3 zdjęcia i 3 ćwieki (bradsy). Skrap trzeba dostarczyć na początku trwania Zlotu na stoisko sklepu lub przekazać Złotym Rączkom. Skrapy muszą być podpisane z tyłu imieniem i nazwiskiem, po rozstrzygnięciu konkursu będą zwrócone autorom.

Jury wybierze najciekawsze prace – a w skład jury wchodzą: Endi, Złote Rączki- Agnieszka, Ania i Karola, Lewa Rączka- Ania i Szpieg.

W zeszłym roku na, II Zlocie Scrapbookingowym, nasz konkurs cieszył się wielkim powodzeniem, a jury miało ciężki orzech do zgryzienia przy wyborze prac i mamy nadzieję, że również w tym roku z równie dużym zapałem przystąpicie do naszego konkursu!

                       

image

                

Nasze atrakcje na Zlocie:

                              

Przypominamy też, że organizujemy i sponsorujemy pokaz wykonania bardzo ozdobnej kartki okolicznościowej w formie taga, który to pokaz poprowadzi nasza Złota Rączka – Karola Witczak.

A przez cały Zlot będziemy się świetnie bawić na naszym specjalnym stanowisku “Make & Take” gdzie będzie można wypróbować różne produkty i zabrać próbki do domu (tusze alkoholowe na bazie akrylowej, dziurkacze ozdobne wiodących firm, stemple, nasze bloczki akrylowe i tusze pigmentowe) i zasypać pytaniami Złote Rączki, a także obejrzeć ich prace.

Jedna odpowiedź na “Zlot”

  1. 1

Napisz odpowiedź