Wyzwanie #29

 

Rzucamy Wam Wyzwanie #29

 

Zasady tej zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog, do działu Wyzwań (po prawej stronie blogu, w pasku bocznym – dla ułatwienia jest tam banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce).

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

Bon_Upominkowy_100zl_V2

 

{zasady naszego Wyzwania są w formie graficznej – można zapisać je sobie na komputerze}

Wyzwanie #29

 

Nasze Złote Rączki wzięły w obroty przeróżne stemple i poniżej możecie zobaczyć jak poradziły sobie z wykonaniem prac wg wytycznych Wyzwania #29:

 

 

ZR Agnieszka

Wyzwanie #29 Agnieszka

ZR Ania Lewa Raczka

Wyzwanie #29 Ania

 

ZR Gosia

Wyzwanie #29 Gosia

ZR Monika

Wyzwanie #29 Monika

POWODZENIA!

serduszka

Zdjęcie pracy na Wyzwanie #29 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Click here to enter”. Prosimy o wgranie tylko jednego zdjęcia dla każdej zgłaszanej pracy.

3 komentarze na “Wyzwanie #29”

 1. 1

  […] wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog, do działu Wyzwań (po prawej stronie blogu, w pasku bocznym – dla ułatwienia jest tam banerek “Wyzwania”, aby […]

 2. 2

  […] ze scrap.com.pl i jest na nich użyty stempel również z tego sklepu, to kartkę zgłaszam na Wyzwanie 29. Share this:TwitterFacebookDodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie… Filed under Kartka – […]

 3. 3
  Aneta says:

  U mnie chyba widać,że bardzo spodobała mi się kartka Agnieszki,jest prześliczna.Pozdrawiam.

Napisz odpowiedź