Wyzwanie #27

 

Rzucamy Wam Wyzwanie #27

 

Zasady tej zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog, do działu Wyzwań (po prawej stronie blogu, w pasku bocznym – dla ułatwienia jest tam banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce).

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

Bon_Upominkowy_100zl_V2

{zasady naszego Wyzwania są w formie graficznej – można zapisać je sobie na komputerze,aby mieć je pod ręką}

Wyzwanie #27

serduszka

 

Nasze sklepowe projektantki Złote Rączki wykonały prace zgodnie z wytycznymi

Wyzwania #27 aby Was zainspirować:

ZR Agnieszka

Wyzwanie#27_Agnieszka

ZR Ania Lewa Raczka

Wyzwanie#27_Ania

 

ZR Gosia

Wyzwanie#27_Gosia

 

ZR Monika

Wyzwanie#27_Monika

 

 

ŻYCZYMY POWODZENIA!

serduszka

Zdjęcie pracy na Wyzwanie #27 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Click here to enter”. Prosimy o wgranie tylko jednego zdjęcia dla każdej zgłaszanej pracy.

2 komentarze na “Wyzwanie #27”

  1. 1

    […] Glimmer Glaze, sztuczny śnieg, Glossy Accents, brokat Stickles, farba akrylowa) – na Wyzwanie #27 w Scrap.com.pl […]

  2. 2

    […] za udział w naszym 27. Wyzwaniu! Wszystkie Wasze bielusieńkie prace można podziwiać na podstronie wyzwaniowej (klik!). Wspaniale poradziliście sobie z wytycznymi i efektem są pomysłowe, piękne dzieła w nie tylko […]

Napisz odpowiedź