Wyzwanie #24

 

Rzucamy Wam Wyzwanie #24

  

Zasady tej zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie poniżej. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

 

{zasady naszego Wyzwania można zapisać sobie na komputerze aby mieć je pod ręką}

Wyzwanie #24

 

 

Zerknijcie na tę owocową porcję inspiracji od naszych Złotych Rączek!

 

 

ZR Agnieszka

U Agnieszki pysznią się niezwykłe lody na skrapie wykonanym z papierów z kolekcji Basic Grey “Clippings” i Fancy Pants “Time For Spring”.

Wyzwanie #24 Agnieszka

 

ZR Gosia

Gosia wyszykowała uroczo czajniczkowy notes na przepisy owocowe! Czajniczki pochodzą z papieru Fancy Pants “Pour me out”, w wisienki to pieczątki Imaginisce.

Wyzwanie #24 Gosia

 

ZR Monika

U Moniki zobaczycie mrożącą krew w żyłach historię spotkania ze strasznym wilkiem! Okraszoną wycinankami w kształcie jabłuszek i tekturowymi guziczkami Latarnia Morska.

Wyzwanie #24 Monika

ZR Ania Lewa Raczka

Truskawki w czekoladzie to to, co Lewa Rączka uwielbia najbardziej! Na papierze Basic Grey “Hibiscus Tea” ułożyła kompozycję z ramki tekturowej (nowy wzór! wkrótce dostępny w Scrap.com.pl) pokolorowanej, a jakże, markerami TomBow.

Wyzwanie #24 Ania Lewa Rączka

Życzymy Wam powodzenia z podjęciem Wyzwania!

 

image

 

Zdjęcie pracy na Wyzwanie #24 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Click here to enter”. Prosimy o wgranie tylko jednego zdjęcia dla każdej zgłaszanej pracy.

7 komentarzy na “Wyzwanie #24”

 1. 1

  […] wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog, do działu Wyzwań. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można […]

 2. 2
 3. 3
  katrin.ka says:

  przepraszam, że tutaj wgrałam przez pomyłkę – mój komputer wczoraj mocno strajkował 🙂 Ale już udało mi się go ujarzmić 😉
  Pozdrawiam!!!

 4. 4
  aszczka says:

  Witam, w tym poście : http://aszczka.blogspot.com/2012/10/okadki.html
  są trzy prace na wyzwanie, ale nie umiem wgrać trzech – udało mi się tylko jedną – nie można wgrać duplikatu – powinnam utworzyć osobne posty do każdej pracy? Proszę o pomoc.

 5. 5
  Endi says:

  Można zgłosić tylko jeden post, w przypadku trzech prac musiałyby być opublikowane w trzech postach.

 6. 6
  aszczka says:

  Bardzo dziękuję za info 😉

 7. 7

  […] okazało się bardzo owocne! Dziękujemy za wszystkie piękne prace, które wgraliście na stronę Wyzwania #24, są fajnym i szybkim źródłem inspiracji, dostępnym dla […]

Napisz odpowiedź