Wyzwanie #10

 

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog (TUTAJ wgrywamy prace).  Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy w sklepie scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

 

Wyzwanie #10

{wskazówka: wytyczne wyzwania można zapisać na swoim komputerze żeby były pod ręką}

 

 

Zobaczcie jakie inspiracje przygotował dla Was nasz Design Team Złote Rączki 🙂

 

Monika

Monika wykonała śliczną kartkę w kształcie… latawca!

Wyzwanie #10 Monika

 

 

 

Ania

U Ani na kartce gości wesoły wiatraczek.

Wyzwanie #10 Ania

 

 

Agnieszka

Agnieszka wykorzystała nową bazę albumową do zrobienia albumiku,

którego okładkę zdobi wiatraczek.

Wyzwanie #10 Agnieszka

 

 

Magda

Magda zrobiła zakładkę do książki, przy której latają miniaturowe latawce.

Wyzwanie #10 Magda

POWODZENIA!

 

serduszka promocyjne

Zdjęcie pracy na Wyzwanie #10 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Click here to enter”. Prosimy o wgranie tylko jednego zdjęcia dla każdej zgłaszanej pracy.

Dziękujemy :)

4 komentarze na “Wyzwanie #10”

 1. 1

  […] wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog (TUTAJ wgrywamy prace).  Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby […]

 2. 2

  Chciałam zgłosić pracę na wyzwanie, ale coś jest nie tak, bo jak wciskam “click here to enter” to wyskakuje mi błąd 🙁 można z tym coś zrobić? Przy wygrywaniu prac na poprzednie wyzwania nie miałam tego problemu.

 3. 3

  O, już się samo naprawiło 😀

 4. 4

  Dodałam pracę, ale niestety nie załączyła się właściwa miniatura..Nie wiem, czy można to jakoś poprawić..:( Link działa poprawnie.

Napisz odpowiedź