Wyzwanie #8

Tym razem w tematach sielskich i romantycznych, i z obowiązkowym elementem na pracy czyli ręcznie zrobionym kwiatem. Podejrzyjcie u Złotych Rączek jak zrobiły kwiaty z papieru, bibułki, tasiemek vintage czy filcu! Jesteśmy ciekawi czym nas zaskoczycie.

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma bon na zakupy w sklepie scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

Wyzwanie #8

{wskazówka: wytyczne wyzwania można zapisać na swoim komputerze żeby były pod ręką}

A tak nasze Złote Rączki inspirują Was według wytycznych bieżącego Wyzwania #8:

ZR Magda

Magda inspiruje nas notesem z drapowanym kwiatkiem zrobionym ze wstążeczki vintage.

Wyzwanie #8 - Magda

ZR Agnieszka

U Agnieszki możecie zobaczyć kwiatki z bibułki w groszki, ozdobione ćwiekiem-kryształkiem i psiknięte perłową mgiełką Glimmer Mist.

Wyzwanie #8 - Agnieszka

ZR Ania

Ania prezentuje nam słodkie kwiatuszki z filcu ze środeczkami z perłowych ćwieków serduszek.

Wyzwanie #8 - Ania

ZR Monika

U Moniki możemy podejrzeć okazały kombinowany kwiat – z papieru, tasiemki vintage i z ćwiekową perłą na środku.

Wyzwanie #8 - Monika

POWODZENIA!

serduszka promocyjne

Zdjęcie pracy na Wyzwanie #8 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Click here to enter”. Prosimy o wgranie tylko jednego zdjęcia dla każdej zgłaszanej pracy.

Dziękujemy :)

3 komentarze na “Wyzwanie #8”

 1. 1

  […] jedną lub więcej prac według podanych wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog (TUTAJ wgrywamy prace).  Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby […]

 2. 2

  […] na nowe Wyzwanie #8 w Scrap.com.pl – tym razem ma być romantycznie i sielsko i koniecznie z ręcznie zrobionym kwiatem 🙂 U mnie […]

 3. 3
  Aneta says:

  Witam,
  mam jeszcze pytanie w związku z wyzwaniem,czy kwiatki moga byc złożone z gotowych elementów (np kilka warstw złączonych ćwiekiem) czy w całości muszą byc wykonane przeze mnie-np płatki wycięte ręcznie lub dziurkaczem i połaczone w kwiatek warstwowy?

Napisz odpowiedź