Wyzwanie #15

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

{Poniższe wytyczne możecie zapisać sobie na komputerze aby mieć je pod ręką.}

Wyzwanie #15

 

 

image

 

A tak nasz design team Złote Rączki zmierzył się z wytycznymi bieżącego Wyzwania:

 

ZR Monika

Wyzwanie #15 Monika

ZR Ania

 

Wyzwanie #15 Ania

 

ZR Magda

Wyzwanie #15 Magda

 

 

ZR Agnieszka

Wyzwanie #15 Agnieszka

POWODZENIA!

image

Zdjęcie pracy na Wyzwanie #15 prosimy wgrywać poniżej, klikając na “Click here to enter”. Prosimy o wgranie tylko jednego zdjęcia dla każdej zgłaszanej pracy.

Dziękujemy :)

7 komentarzy na “Wyzwanie #15”

 1. 1
  Alicja says:

  Witam kochane dziewczyny

  chciałam wgrac zdjęcie do wyzwania i cos było nie tak występował jakiś błąd próbowałam kilka razy .potem okazało się ,że wgrały się zdjęcia kilka razy , proszę je usunąć i zostawić jedno jeśli to możliwe . przepraszam

 2. 2
  moje Monikowo says:

  miałam dokładnie ten sam problem
  przepraszam za zamieszanie i także mam prośbę o usuniecie “nadwyżki”

 3. 3
  Justyna says:

  Ja również mam ten sam problem , najpierw program nie wczytywała z podanego linku zdjęcia , a jak je w końcu z komputera dodałam , to przycina fotkę do kwadratu , pomimo małego rozmiaru pliku. Również proszę o usunięcie powtarzającej się pracy.
  Pozdrawiam.

 4. 4
  Dominika says:

  Witam
  Mam pytanie. Czy ktoś kto nie ma bloga może wziąć udział w wyzwaniu?

 5. 5
  scrap.com.pl says:

  Dominiko, oczywiście; w takim wypadku wgraj zdjęcie pracy gdzieś w Internecie (galeria forumowa, Fotosik itp.) i podaj link do niego zgłaszając pracę na wyzwanie.

 6. 6
  Dominika says:

  Witam
  Dziękuję bardzo za radę i pozdrawiam.

 7. 7

  […] To pierwsze wyzwanie, które rzucamy Wam w nowym, 2012 roku! Dlatego też jego temat będzie związany właśnie z tą liczbą… ale zanim przedstawimy wytyczne Wyzwania #16, rozlosujemy nagrodę – Bon Na Zakupy o Wartości 100 zł – wśród prac zgłoszonych na poprzednie Wyzwanie. Prace można obejrzeć TUTAJ (klik). […]

Napisz odpowiedź