W maju 2012

Od grudnia Blogowy Szpieg nie będzie już sam szukał prac na blogach, więc musicie sami się zgłaszać – wystarczy w treści swojego posta na blogu umieścić link do sklepu Scrap.com.pl oraz dodać link (najlepiej wraz z obrazkiem) klikając na “Click here to enter”.

Uwaga, jeśli post (czyli wpis, nie blog) zawiera więcej niż jedną pracę, i tak można zgłosić go tylko jeden raz. Zgłaszać można się do piątku 7 czerwca.

6 komentarzy na “W maju 2012”

 1. 1
  Szpieg says:

  Witam miłe Panie:)
  Bardzo przepraszam, ze tak późno została umieszczona tablica na czerwiec i z tego powodu zrobiło się troszkę bałaganu.
  Proszę następujące osoby by przepięły swoje piękne prace na tablicę czerwcową:
  Viol – 89
  Miesz-Anka – 95, 96, 97, 98,104
  Pasjabelki – 99
  Tina – 100, 105, 106
  Kreatywna Uliczka – 101
  Scrapirinha – 102
  Ludkasz – 103

 2. 2
  Ludkasz says:

  Przepięłam, ale informacja na górze była taka, że należy tu wklejać do 7 czerwca:)
  Pozdrawiam:)

 3. 3
  Iza-belka says:

  a ja mam pytanie , jak znaleźć ten czerwiec … ja zawsze korzystam z linku podanego podczas ogłoszenia wyników… a za maj jeszcze nie było :((( PS na bocznym pasku bloga nie widać , bardzo proszę o pomoc w szybkim odnajdywaniu linka

 4. 4
  scrap.com.pl says:

  Iza-belko – lista jest zawsze dostępna w pasku bocznym, trzeba rozwinąć listę pod słowem “Wyszpiegowane” 🙂 I tam są odnośniki do każdego miesiąca. A ogłoszenie wyników niebawem, przepraszamy za opóźnienie.

 5. 5
  Iza-belka says:

  ok, faktycznie, potem po napisaniu zapytania, znalazłam:) jakoś mi nie pasuje wciąż sformułowanie WYSZPIEGOWANE, skoro same się wpisujemy do Szpiega:)) no a tymczasem:
  POZDRAWIAM SZPIEGA SŁONECZNIE i SERDECZNIE , papatki

 6. 6

  […] w zabawie, Wasze zgłaszane prace można oglądać i podziwiać na ogromne Liście Wyszpiegowanych TUTAJ. To wielka kopalnia inspiracji i pięknych prac! Wszystkim, którzy już tworzą i linkują […]

Napisz odpowiedź