W czerwcu 2012

Od grudnia Blogowy Szpieg nie będzie już sam szukał prac na blogach, więc musicie sami się zgłaszać – wystarczy w treści swojego posta na blogu umieścić link do sklepu Scrap.com.pl oraz dodać link (najlepiej wraz z obrazkiem) klikając na “Click here to enter”.

Uwaga, jeśli post (czyli wpis, nie blog) zawiera więcej niż jedną pracę, i tak można zgłosić go tylko jeden raz. Zgłaszać można się do soboty 6 lipca.

5 komentarzy na “W czerwcu 2012”

 1. 1
  jola_zola says:

  zgłaszam swój zestaw:)

 2. 2
  żana says:

  Drogi Szpiegu, podlinkowany jest zwrot “…i motyle”
  Pozdrawiam

 3. 3
  Aneta says:

  Witam i pytam,czy jeśli nie prowadzę bloga,a jedynie pokazuje swoje prace na forum,to też mogę dać się wyszpiegować? Problem w tym,że na forum nie mogę podlinkować materiałów ze sklepu,mogę napisać,skąd i czyje są.Czy prace muszą być tylko i wyłącznie z materiałów ze scrap.com.
  pozdrawiam
  Aneta

 4. 4

  […] tworzą i linkują podpowiadamy, że wszelkie okropne donosy na własną twórczość przyjmujemy TUTAJ, na Liście Wyszpiegowanych za miesiąc czerwiec Nie krępujcie się i nie wstydźcie, taki donos to dobra […]

 5. 5

  […] inspiracji jak można wykorzystać produkty z naszego sklepu, znajdziecie pod tym linkiem: http://inspiracje.scrap.com.pl/sledzimy-was/w-czerwcu-2012/. Serdecznie zapraszamy do pooglądania i dziękujemy za wszystkie podsyłane inspiracje! Zapraszamy […]

Napisz odpowiedź