ZR Ania Lewa Raczka

Nasza Lewa Rączka Ania podpowiada Wam jak wykonać uroczy komplecik walentynkowy składający się z kartki oraz słodkiego załącznika w równie słodkim opakowaniu.

Kartka z okazji walentynek oraz opakowanie upominku zostały wykonane z kolekcji Scrapberry’s “Basic&Ko”, w której znajdziecie fajne i tanie papiery dwustronne oraz bardzo ciekawe i różnorodne ozdoby.

Pudełeczko na słodkości można wykonać z łatwością jeśli wykorzysta się specjalną tablicę do bigowania i przycinania firmy W R Memory Keepers.

komplet_upominkow_walentynkowych_handmade

opakowanie_prezentu_na_walentynki

opakowanie_na_slodki_upominek kartka_z_kotkiem_detale

wesola_kartka_walentynkowa

Do wykonania tego zestawu walentynkowego, Ania wykorzystała następujące produkty z naszego sklepu (obrazki są podlinkowane):
 
papier Basik&Ko - Cards 2 pillow ćwieki/bradsy Basik&Ko Fishing 1 papier Basik&Ko - Cards 3
zestaw 24 papierów 15x15 Basik&Ko tasiemka bawełniana Basik&Co Knight ćwieki/bradsy Basik&Ko 2 tusz pigmentowy do stempli i embossingu - brązowy
       

2 komentarze na “Kartka walentynkowa z upominkiem na słodko :-)”

  1. 1
    Iwona says:

    Uroczy jest ten walentynkowy komplecik. Już wyobrażam sobie minkę mojego synka, gdy go otrzymuje:-)

  2. 2

    […] Kolekcja Bacik&Ko od Scrapberry’s skradła moje serce grafikami idealnie trafiającymi w mój „infantylny” gust oraz optymistycznymi dodatkami i ciekawymi kolorami. Szczegóły użytych produktów podejrzycie na blogu inspiracje.scrap.com.pl […]

Napisz odpowiedź