Notatnik kulinarny, przepiśnik, notes na ulubione przepisy; nazwy są różne, ale idea jedna: chodzi o niesamowicie praktyczny zeszyt do notowania ulubionych przepisów na różne dania. Powinien być w każdej kuchni! A najmilsze są te własnoręcznie wykonane. Nasze Złote Rączki stworzyły właśnie takie notesy i mamy nadzieję, że zainspirują Was do zrobienia podobnych :)

 

ZR Monika

“Przepiśnik w “kuchennych” kolorach przypomina mi kuchnię mojej babci, gdzie zawsze pachniało pysznym domowym ciastem, a babcia ciągle miała ochotę spełniać nasze kulinarne zachcianki. Dziś zrobiłam przepiśnik dla naszej cioci-babci, która również odnajduje wielką przyjemność w przygotowaniu wypieków i innych smakowitych potraw.”

przepiśnik_Moniki

notes_kulinarny_Moniki_okładkai notes_na_przepisy_Moniki_okładka

Monika wykonała notes dla cioci-babci z poniższych produktów z naszego sklepu

(obrazki są podlinkowane):

 

 

ZR Agnieszka

“Wcześniej wykorzystałam okładkę z bazy albumowej “Drzwi” do wykonania art journala i pozostałe karty ze środka postanowiłam wykorzystać do mojego notatnika z przepisami kulinarnymi. Na okładce umieściłam kompozycję ze sztućców i napisu “Przepisy”, na serwetkowej wycinance z dziurkacza i papierze w krateczkę z kolekcji Chatka Na Weekend. Sztućce wycieniowałam dwoma kolorami tuszu pigmentowego żeby przypominały prawdziwe kuchenne utensylia.”

Przepisy_notes_Agnieszki

notatnik_kulinarny_ozdobiony_sztućcami przepiśnik_okładka_ze_sztućcami

Do wykonania notesu na przepisy kulinarne Agnieszka użyła następujących produktów z naszego sklepu (obrazki są podlinkowane):

Napisz odpowiedź