inspiracje_akrylowe

 

 

ZR Gosia

 

Przedstawiamy Wam dalszy ciąg naszych akrylowych inspiracji. Tym razem po przezroczystą bazę albumową sięgnęła nasza Złota Rączka Gosia.

Niedługo będziemy świętować Dzień Taty – i tu mamy dla Was piękną podpowiedź jak można tatusiów uszczęśliwić – np. wykonując małą pamiątkę ze wzruszającymi zdjęciami z ich dziećmi. W albumiku Gosi możemy zobaczyć świeżo upieczonego tatę ze swoją pociechą.

albumik_akrylowy_Gosi_1

albumik_akrylowy_Gosi_5

 

Chyba najefektowniejszym sposobem na ozdabianie baz akrylowych jest pomalowanie ich tuszami alkoholowymi. Te preparaty nie kryją całkowicie i pozwalają na zachowanie przezroczystości.

albumik_akrylowy_Gosi_2albumik_akrylowy_Gosi_3albumik_akrylowy_Gosi_4albumik_akrylowy_Gosi_6

 

albumik_akrylowy_Gosi_detale1 albumik_akrylowy_Gosi_detale2

 

Do wykonania mini-albumu Gosia użyła następujących produktów:

 

dwustronny papier Mały Lord - Psoty i Śmieszki tusz alkoholowy "Lettuce" (jasnozielony) album akrylowy do scrapbookingu - Tag 8x13 cm serca i serduszka tekturowe "klasyczne"
  dwustronny papier Mały Lord - Czerwony Latawiec kwiatki papierowe miks - zestaw Brązowy  

 

 

szlaczek kwiatuszki

W dniach 22-23. czerwca 2013 możecie spotkać nas na targach PASJONATY w katowickim Spodku! To będzie świetne wydarzenie poświęcone bardzo różnym pasjom. My reprezentujemy oczywiście scrapbooking. Będzie można zobaczyć mnóstwo prac naszej Złotej Rączki Agnieszki na żywo oraz dowiedzieć się wszystkiego o scrapbookingu 🙂 Zapraszamy Was serdecznie!

PASJONATY2013

Do jutra, do godz. 12:00 można jeszcze składać zamówienia z odbiorem osobistym w Spodku! Dajemy na nie rabat 10% 🙂

 

 

rabat10%

Jedna odpowiedź na “Akrylowy albumik z tatą :-) i Pasjonaty w Spodku!”

  1. 1

    […] zabawa i mam nadzieję, że jeszcze się skuszę…a zainteresowanych materiałami odsyłam na blog scrap.com.pl Share this:TwitterFacebookDodaj do ulubionych:Lubię […]

Napisz odpowiedź