ZR Gosia

Wszyscy tutaj jesteśmy zwariowani 😉 Wiadomo – na punkcie scrapbookingu! To ta pasja, która emanuje naszym sklepowym blogu i przez prace naszych Złotych Rączek. Ale… nasi najbliżsi też mają swoje pasje, a ta nasza wspaniale przydaje się do ich uwiecznienia w postaci np. skrapa lub albumu.

Mąż i synek naszej Złotej Rączki Gosi pasjonują się sportem. Na poniższej pracy nasza projektantka uchwyciła te piękne chwile, które wspólnie przeżywali tata i Patryk na sparingu w Niechorzu. Patryk, wzorem taty-trenera, pokrzykuje na zawodników i coraz częściej komentuje działania sędziego (na całe szczęście bez żargonowego słownika).

 

Wspolna_Pasja_a1

Gosia sięgnęła po męski, szorstki zestaw kolorów – brązy, pomarańcz, zieleń. Czas wydarzeń rozgrywających się na skrapie został pomysłowo zaznaczony przy pomocy karty bingo z nazwą miesiąca. Możemy tu też zobaczyć kolejny pomysł Gosi na ozdobienie guziczków z tektury!
Wspolna_Pasja_2 Wspolna_Pasja_3

Gosia wykorzystała następujące produkty do stworzenia swojego skrapa

(obrazki są podlinkowane do sklepu):

http://sklep.scrap.com.pl/images/produkty/SE8_4412_5443_4e46f5e13be5a.jpg zestaw papierów 15x15cm Documented papier dwustronny Generations - Remember When alfabet naklejki 30x30cm Awesome
farba akrylowa z aplikatorem Dabber - Lettuce guziczki do ozdabiania 18 szt. - zestaw chłopięcy

Napisz odpowiedź