W nowym, 2013 roku, życzymy Wam wszystkiego dobrego! Wiele zdrowia, pogody ducha i nieustannej weny do tworzenia pięknych rzeczy 🙂

 

W imieniu Scrap.com.pl-owej rodzinki, bardzo dziękujemy za wszystkie gratulacje i życzenia z okazji przybycia na świat malutkiego Łukaszka. To wspaniałe, że dzielicie z nami tę radość!

 

 

ZR Agnieszka

Jeśli zostały Wam jakieś świąteczne materiały do scrapbookingu, to także po Świętach możecie znaleźć dla nich świetne zastosowanie – na przykład do wykonania pamiątek rodzinnych ze wspólnie spędzonych z rodziną Świąt. Tak jak nasza Złota Rączka Agnieszka wykonała ten skrap upamiętniający wzruszające chwile, gdy mały wnuczek Janek pomaga dekorować makówki.

LO_Agnieszki_Dekorowanie_makowek

Na skrapie Agnieszka wykorzystała papiery z różnych kolekcji, ale dzięki konsekwentnie utrzymanej kolorystyce, wszystkie doskonale współgrają ze sobą. Główną ozdobą, nadającą świątecznego charakteru, jest girlanda zrobiona z zielonych i czerwonych tekturek (takie tekturki można między innymi wyszukać w naszych pojemnikach “Wszystko po 4 zł” na spotkaniach i zlotach). W roli mniejszych ozdób wystąpiły wycinane z papieru motywy pierniczków i kształty wycięte ozdobnymi dziurkaczami.
LO_Dekorowanie_makowek_detale1 LO_Dekorowanie_makowek_detale2

Do wykonania tej świątecznej pamiątki, nasza Złota Rączka wykorzystała następujące produkty z naszego sklepu (obrazki są podlinkowane):

papier Świąteczny Domek - Cynamon i Imbir papier Świąteczny Domek - Gwiazda Betlejemska zestaw dwustronnych papierów Tim Coffey Christmas papier dwustronny Deck the Halls - Poinsettia
samoprzylepne kryształki - 4mm zielone dziurkacz Martha Stewart Med Alpine Snowflake duży dziurkacz Martha Stewart - Eyelet Heart
  tusz pigmentowy do stempli - jasnobrązowy pojedynczy stempel gumowy ślad po szklance duży  

 

 

W związku z podwyżką cen przesyłek Poczty Polskiej od 1. stycznia, wprowadziliśmy zmiany w opłatach za przesyłki w naszym sklepie internetowym. Aktualne opłaty za przesyłki można prześledzić na podstronie sklepu dotyczącej kosztów dostawy – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami.

 

A w skrócie wyszczególnimy to, co najważniejsze:

 

  • koszt przesyłki Pocztą Polską dla zamówień powyżej 100 zł wynosi 4,90
  • dla zamówień o wartości powyżej 200 zł – przesyłka kurierem GRATIS
  • wprowadzamy ponownie usługę odbioru przesyłek w Paczkomatach InPost, koszt takiej przesyłki to tylko 6,90(obecnie opcja jest możliwa po zarejestrowaniu konta na Paczkomaty.pl, a na dniach wprowadzimy możliwość takiej wysyłki bez konieczności rejestrowania się).

kamyczki (2)

Jedna odpowiedź na “Świąteczne wspomnienia i informacja o zmianach cen przesyłek”

  1. 1
    Kardamonowa says:

    Paczkomaty są super. Kto raz spróbuje – na pewno polubi tę opcję dostawy.

Napisz odpowiedź