ZR Gosia

Oto bezcenne chwile złapane na fotografiach i uwiecznione na skrapie przez naszą Złotą Rączkę Gosię: jej syn Pat, który przepadł na kilka godzin i zajął się wydobywaniem szkieletu dinozaura z gipsowego bloku. Piękny widok jak dziecko jest zajęte i przejęte. I będzie miało fajną pamiątkę z całej akcji archeologicznej 😀

LO Gosi Dinozaury Pata

Chyba nie ma tematu, którego nie znaleźlibyśmy w asortymencie produktów do scrapbookingu – dlatego warto przeglądać zasoby naszego sklepu internetowego, bo można tam znaleźć np. papiery czy naklejki z dinozaurami. I całkiem możliwe, że znajdziecie tam też inne niezwykłe i niecodzienne w tematyce materiały do stworzenia Waszych pamiątek ze zdjęciami.

LO Gosi Dinozaury detale1 LO Gosi Dinozaury detale2

Do wykonania swojego LO Gosia wykorzystała następujące produkty z naszego sklepu internetowego (obrazki są podlinkowane do sklepu):

papier dwustronny Dawson - Hide & Seek preparat Glimmer Glam - Tide Pool karton fakturowany 30x30cm Butter Cream guziczki do ozdabiania 18 szt. - zestaw chłopięcy
  naklejki z tekstami Textured Chitchat Stickers  

 

 

 

 

blog candy

Przypominamy Wam o naszym trwającym Blog Candy z okazji 1,5 miliona odsłon naszego blogu!

Można wygrać piękny zestaw materiałów do scrapbookingu,

o tematyce Świąt Bożego Narodzenia 🙂

W tym Blog Candy chcemy nagłośnić akcję pomocy choremu Marcinkowi – wierzymy, że macie dobre serca i przyłączycie się do nas – zapraszamy serdecznie!

 

Zestaw Świąteczny do scrapbookingu

 

Aukcje dla Marcinka

Napisz odpowiedź