Sporo się u nas dzieje, bo jeździmy, udzielamy się, inspirujemy, edukujemy i ogólnie działamy prężnie na froncie scrapbookingu 😀 Zapraszamy Was serdecznie do pooglądania naszych fotorelacji, które zamieszczamy na naszej stronie na Facebooku – macie tam możliwość komentowania poszczególnych zdjęć, odnajdywania i oznaczania znajomych i przyjaciół oraz udostępniania zdjęć na swoich tablicach.

 

 

 

20. października 2012 nasz sklep miał stoisko na rękodzielniczej imrpezie w Krakowie CRAFTSHOW 2012! Pełna fotorelacja do pooglądania na fanpage’u na Facebooku – tutaj.

 

Craftshow2012

 

 

Podopieczni ze świetlicy socjoterapeutycznej “Gniazdo” rozpoczęli sezon kartkowy pod okiem Lewej Rączki Ani. Na kartkach z okazji Bożego Narodzenia w tym roku królują słodkie pierniczki. 18 wychowanków poznawało tajniki pieczenia… większe zdjęcia możecie obejrzeć na Facebooku – tutaj.

Kartkowanie w Swietlicy Gniazdo

A jeśli i Wy chcecie wiedzieć jak ozdabiać tekturowe pierniczki, żeby wyglądały pięknie na Waszych kartkach świątecznych, to zajrzyjcie koniecznie do Akademii Scrapbokingu na wykład naszego adiunkta nauk skrapowych – Lewej Rączki Ani 🙂

Akademia scrapcompl

karteczki_pierniczki_LRzw

 

 

 

 

W ostatnią sobotę miały miejsce w Katowicach kolejne warsztaty prowadzone przez naszą Złotą Rączkę Agnieszkę (“Latarnia Morska”). “Scrapbooking dla opornych” to skarbnica wiedzy wszelakiej na temat scrapbookingu i dużo twórczej frajdy z pozytywnie zakręconym towarzystwie! Informacje o warsztatach zamieszczamy także w Akademii Scrapbookingu, w dziale WARSZTATY. Fotorelacja z warsztatów także do obejrzenia na Facebooku – tutaj.

Warsztaty Scrapbooking Dla Opornych Pazdziernik 2012

Napisz odpowiedź