Witajcie na ogłoszeniu wyników losowania naszego “budowlanego” wyzwania! Mamy nadzieję, że fajnie się bawiliście tworząc prace w motywami domków i chatek, my nie mamy co do tego wątpliwości, bo oglądaliśmy wszystkie wgrane prace i jesteśmy zachwyceni Waszą kreatywnością 😀

Zanim pokażemy nowe wytyczne, ogłosimy do kogo zostanie wysłany Bon na Zakupy za 100 zł za udział w poprzednim Wyzwaniu!

 

W losowaniu pomógł nam portal Random.org:

 

image

 

czyli Kupon na 100 zł powędruje do

   

Ela107

  

 

Serdecznie gratulujemy!

  

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i zapraszamy do podjęcia nowego Wyzwania, którego wytyczne znajdziecie poniżej. Gotowi? START!

 

image

 

Rzucamy Wam Wyzwanie #23

   

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog, do działu Wyzwań. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

 

{wytyczne Wyzwania można zapisać sobie na komputerze żeby mieć je pod ręką}

Wyzwanie #23

image

 

Zobaczcie jeszcze koniecznie inspiracje do bieżącego wyzwania w wykonaniu

naszego design teamu Złote Rączki 🙂

Dziewczyny postawiły na słoneczne skrapy i tylko Lewa Rączka się nam wyłamała z trendu 😉

 

ZR Gosia

Wyzwanie #23 Gosia

 

 

ZR Ania Lewa Raczka

Wyzwanie #23 Ania LR

 

ZR Monika

 

Wyzwanie #23 Monika

 

ZR Agnieszka

Wyzwanie #23 Agnieszka

Życzymy Wam powodzenia z podjęciem Wyzwania!

image

Jedna odpowiedź na “Wyzwanie #23 – pełne słońca!”

  1. 1
    Ela says:

    Dopiero wróciłam z urlopu i jestem mile zaskoczona wygraną!!Bardzo dziękuję i już nie mogę się doczekać realizacji mojej wygranej 🙂 tylko…..nie bardzo wiem jak mam ją odebrać:)

Napisz odpowiedź