ZR Gosia

Kwintesencja scrapbookingu to zachowywanie wspomnień z przeróżnych wydarzeń w naszym życiu. Szczególnie miejsce mają tu sukcesy naszych dzieci i … mężów 🙂 Nasza Złota Rączka Gosia pokazuje nam dzisiaj albumik w bardzo piłkarskim stylu, w którym zebrała zdjęcia i wspomnienia z tegorocznego, bardzo udanego dla jej rodziny, sezonu.

Maluchy_z_Bestwinki_1

Album zawiera zdjęcia z turnieju klas I – III Ligi Piłki Nożnej dla Dzieci i Młodzieży Orlik 2012. Do drużyny należy 3 dzielnych przedszkolaków, w tym syn Gosi – Patryk. Drużyna Maluchów z Bestwinki wygrała wszystkie mecze i z kompletem 18 punktów wygrała turniej w swojej kategorii wiekowej. A trenerem ich drużyny jest mąż Gosi. Gratulujemy tak wspaniałych sukcesów!

Maluchy_z_Bestwinki_5

Gosia wykonała album w prostej formie – sklejając posczególne karty “plecami” do siebie. Szybko i tanio, bo nie potrzeba nic bindować ani spinać. Ale uwaga! Ten sposób jest dobry jedynie do albumów bez mocno trójwymiarowych ozdób.

 

Maluchy_z_Bestwinki_2

 

Maluchy_z_Bestwinki_6 Maluchy_z_Bestwinki_7

Album opowiada historię sukcesu młodziutkich piłkarzy – nie mogło w nim więc zabraknąć odpowiednio dobranych ozdób i papierów w tej tematyce. Znajdziecie je w naszym sklepie, w dziale Piłka Nożna. Przydadzą się także do upamiętnienia chwil związanych z Euro 2012!

Maluchy_z_Bestwinki_3

 

 

Gosia do wykonania albumu wykorzystała następujące produkty ze sklepu Scrap.com.pl:

pojedynczy stempel gumowy kleks dwustronny papier Be Mine - Black/Cream papier dwustronny The Sport is... - Soccer karton fakturowany 30x30cm Macintosh
błyszczące naklejki Football Gear samoprzylepne kryształki Papermania - Monochrome brokatowy czerwony alfabet Old School http://sklep.scrap.com.pl/images/produkty/LM_T0003_5809_4e46f8205e0c5.jpg

5 komentarzy na “pikłarski sukces Maluchów :-)”

 1. 1
  IWA says:

  Rewelacyjny!

 2. 2
  kolorowanka says:

  gratulacje dla Twoich mężczyzn! Oni są pewnie równie z Ciebie, że robisz dla nich takie albumy 🙂

 3. 3
  habka says:

  Rewelacyjny album. Ja bym się nie odważyła użyć czerwonej bazy, ale tutaj wygląda super i świetnie komponuje się ze zdjęciami. Wspaniala pamiątka. I jeszcze gratulacje dla drużyny!

 4. 4
  magdalena says:

  Świetny album!! Wykonanie – perfekt 🙂

 5. 5

  […] materiały pochodzą ze sklepu scrap.com.pl a ich listę znajdziecie na firmowym blogu. Share this:TwitterFacebookDodaj do ulubionych:LubięBe the first to like […]

Napisz odpowiedź