nowosci w sklepie

Mamy stale w ofercie produkty do scrapbookingu z Ameryki, Europy i Australii, a od dziś także… z Afryki! Przedstawiamy Wam 3 kolekcje papierów i dodatków wspaniałej firmy FabScraps prosto z RPA. To wielka gratka dla wielbicieli prac w romantycznym stylu minionych epok. Pracując na papierach FabScraps nie musicie się nad nimi dodatkowo znęcać… one JUŻ wyglądają jakby miały co najmniej 100 lat!

 

FabScraps

Dla posiadaczy maszynek do wycinania mamy znowu nie lada gratkę: wykrojniki Sizzix w outletowych cenach! Duuuuże przeceny, ale też ostatnia okazja – tych wzorów już nie będzie!

 

Sizzix outlet

 

W cenach outletowych również bardzo poszukiwane wykrojniki–alfabety! Zarówno te w dużych zestawach w szufladkach, jak i w formie długich wykrojników. Te drugie mamy także z innymi fajnymi wzorami:

 

Sizzix outlet alfabety i bordery

Przedstawiamy także fantastyczną nowość – płatki prawdziwej miki, niezastąpionej w pracach o charakterze vintage i retro! Nieregularne kawałeczki cudownie mieniącej się miki można przyklejać tak jak brokat lub mikrokulki, a także zatapiać w preparatach i w UTEE. W sklepie czeka już na Was 5 rodzajów tych świetnych ozdób.

 

Mica Stampendous

W dziale z książkami można znaleźć od dziś ślicznie wydane popularne amerykańskie miesięczniki w książkowej formie. Na początek przedstawiamy magazyny “Cards” i “Simple Handmade”. Każdy numer zawiera piękne fotografie, opisy wykonania prac i listy wykorzystanych materiałów. Atrakcyjne wydania i przyjazny format sprawiają, że jest to wspaniałe źródło twórczej inspiracji.

Cards and Simply Handmade

Oprócz wprowadzonych nowości, uzupełniliśmy stany magazynowe różnych produktów:

tuszów Distress

farb Crackle Distress

perełek w płynie – Liquid Pearls

pudrów do embossingu

Perfect Pearls, Multi-Medium i innych

zapraszamy serdecznie

Jedna odpowiedź na “nowości w sklepie prosto z …Afryki!”

  1. 1
    kolorowAnka says:

    strasznie jestem ciekawa tej miki, nie mogę się doczekać aż tego użyję 🙂

Napisz odpowiedź