Wyzwanie #16!

 

To pierwsze wyzwanie, które rzucamy Wam w nowym, 2012 roku! Dlatego też jego temat będzie związany właśnie z tą liczbą… ale zanim przedstawimy wytyczne Wyzwania #16, rozlosujemy nagrodę – Bon Na Zakupy o Wartości 100 zł – wśród prac zgłoszonych na poprzednie Wyzwanie. Prace można obejrzeć TUTAJ (klik).

 

 

Tematem Wyzwania #15 był śnieg  i na naszej stronie Wyzwaniowej zrobiło się naprawdę śnieżnie! Bardzo dziękujemy za ten wysyp zimowych prac, pewnie dzięki niemu zima w końcu do nas przyszła 🙂

Przy losowaniu wspomagaliśmy się portalem Random.org i oto wyniki:

losowanie Wyzwanie #15

Bon na 100 zł do sklepu Scrap.com.pl otrzymuje

 

LAZURENKA

która prowadzi blog pod adresem: http://lazurenka.blox.pl/html

 

 

 

GRATULUJEMY SERDECZNIE!

 

 

Zapraszamy Was do podjęcia Wyzwania #16!

 

 

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog –> TUTAJ. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

Wyzwanie #16

 

Zobaczcie także jak nasze projektantki Złote Rączki w swoich pracach zinterpretowały wytyczne Wyzwania #16 żeby Was zainspirować:

ZR Monika

Monika zrobiła notes roboczo nazwany “Pozytywnikiem”, do zapisywania pozytywnych myśli na 2012 rok:Wyzwanie #16 Monia

 

 

ZR Magda

Magda wykonała kartkę, dla kogoś, kto potrzebuje dobrych życzeń na 2012 rok z okazji podejmowanych w tym roku wyzwań:

Wyzwanie #16 Magda

 

ZR Agnieszka

Agnieszka stworzyła skrap w rozmiarze 30×30 cm upamiętniający pierwsze godziny 2012 roku:

Wyzwanie #16 Agnieszka

 

 

ZR Ania

Ania zrobiła “kalendarz wdzięczności” – będzie w nim notowała za co jest wdzięczna w danym miesiącu 2012 roku:

Wyzwanie #16 Ania

 

 

POWODZENIA!

2 komentarze na “Wyzwanie #16!”

  1. 1
    Lazurenka says:

    Juhuuu! 😀 Los wreszcie się do mnie uśmiechnął. Bardzo uszczęśliwiliście mnie wiadomością, że moja praca zwyciężyła w wyzwaniu #15 🙂 Dla takich chwilek warto żyć. Serdecznie dziękuję za przyznaną nagrodę. Już wiem na co ją przeznaczę. Nie da się ukryć, że macie sporo ciekawych produktów. Pozdrawiam zespół scrap.com.pl i proszę o kontakt mailowy z informacją co trzeba zrobić, żeby dokonać zamówienia z wykorzystaniem bonu.

  2. 2
    kolorowAnka says:

    ale zrobiłyście piękne prace i każda coś innego 🙂 już dawno tak nie miałam, żebym w każdą się mogła wgapiać 🙂 na scrapie Agi to jak w herbaciarni z klimatycznym wystrojem 🙂

Napisz odpowiedź