Wysledzeni Grudzien 2011

Witajcie na naszym pierwszym przyznaniu Nagrody Szpiegowskiej według nowych, donosicielskich zasad! W tym miejscu (klik) można było zgłaszać swoje opublikowane w Internecie prace z grudnia 2011 roku, które powstały z wykorzystaniem produktów z naszego sklepu i w których opisie pojawił się link do Scrap.com.pl 🙂

Dziękujemy za wszystkie podlinkowane na Liście prace, to niesamowita dawka inspiracji i z wielką przyjemnością i radością je oglądamy! Mamy nadzieję, że Wy również skorzystacie z tej bazy świetnych pomysłów na wykorzystanie produktów do scrapbookingu!

 

 

 

Nagrodą Szpiegowską na grudzień 2011 jest zestaw wypasionych i bardzo efektownych “grubaśnych” literek i ozdób American Crafts z serii “Thickers”:

Nagroda Szpiegowska Grudzien 2011

Nagroda Szpiegowska Grudzien 2011

 

 

A grudniowa Nagroda Szpiegowska, która jest przyznawana na podstawie Bardzo Tajnej Formuły (głównie opartej na czynniku losowym ;))  powędruje do:

Paulette

 

Blog Paulette

 

 

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

 

Ogromnie zachęcamy wszystkich do donoszenia nam o swoich pracach, w których wykorzystujecie produkty zakupione w Scrap.com.pl! Lista do zgłoszeń styczniowych jest TUTAJ (klik!) i sporo się już tam dzieje 😀 Na Listę możecie także łatwo trafić z zakładki bocznej na naszym blogu pt. “Wyszpiegowane”.

 

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

   

   

2 komentarze na “Nagroda Szpiegowska za grudzień 2011!”

 1. 1
  Zuzik says:

  Gratulacje!:-)

 2. 2
  Madzioza says:

  Witam!
  Chciałam podzielić się moimi poczynaniami w Journalu SMASH PINK, zapraszam:

  http://zakreconaja.blogspot.com/2012/01/do-przodu-zyj.html

Napisz odpowiedź