Drodzy Czytelnicy naszego blogu, ponieważ witamy się z Wami po raz pierwszy w tym nowym, 2012 roku, chcemy złożyć Wam życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i samych pięknych chwil, które będą warte zapamiętania i zachowania, a w czym pomoże nam nasza wspólna pasja – scrapbooking!

 

 

 

ZR Magda

Nasza Złota Rączka Magda nowy rok rozpoczęła od zrobienia pięknego, męskiego kalendarza.  Wykorzystując piękne, wzorzyste papiery Fancy Pants i Pink Paislee oraz bindownicę Bind-It-All skonstruowała ten sprytny biurkowy kalendarz. Składa się on z 4 modułów; dwa z nich służą do oznaczania kolejnych dni miesiąca, trzeci moduł zawiera nazwy miesięcy, a czwarty dni tygodnia.

 

 

kalendarz_1

Poszczególne karteczki Magda ozdobiła wykorzystując paski papieru i małe naklejki z literkami. Nie zabrakło także maszynowych ściegów, które zawsze wnoszą ciekawą fakturę. Kartki w kalendarzu są obracane i można je dowolnie “konfigurować” – dzięki temu kalendarz jest “wieczny” i pasuje także do lat przestępnych.

 

kalendarz_2 kalendarz_3

 

 

Magda wykorzystała następujące papiery do

scrapbookingu (obrazki są podlinkowane do sklepu):

image image image image

mini bindownica Bind-It-All dostępna jest na Liście Społecznej:

image

6 komentarzy na “nowy rok dobrze zacząć… kalendarzem :-)”

 1. 1
  Magda says:

  Ale super pomysł na kalendarz!

 2. 2
  Magda says:

  Cudowny kalendarz!!

 3. 3
  Madzik says:

  Rewelacyjny pomysł .Robilismy w podstawówce takie kalendarze uniwersalne wieki temu. Były na bazie pudełek z zapałek itp.
  Ten jest piekny ;o)

 4. 4
  wanda says:

  super pomysł:)pozdrawiam

 5. 5
  mamuta says:

  Świetny patent!!
  Też pamiętam takie kalendarze a podstawówki 🙂

 6. 6
  Agata says:

  kapitalny pomysł!

Napisz odpowiedź